| 1364646 |
Dostawa demineralizatora wody wraz z zestawem materiałów eksploatacyjnych na potrzeby wyposażenia sali analitycznej w Zespole Szkół Nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju w ramach projektu pn. „Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju” |
Wydział Funduszy Pomocowych |
2026-08-31 12:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1358636 |
BZP.271.1.138.2026 Poprawa parametrów technicznych ul. Swojskiej w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-01 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1359061 |
BZP.271.1.130.2026 Remont pracowni elektrycznej i transportu kolejowego oraz wykonanie platformy przyschodowej dla osób ze szczególnymi potrzebami na potrzeby projektu Profesjonalne pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-01 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1359161 |
BZP.271.1.143.2026 Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 13 w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-01 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1351195 |
BZP.271.1.96.2026 Zakup sprzętu ICT dla pracowni programowania w CKZ w ramach projektu "Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju" |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-01 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1363880 |
GK.7031.1.14.2026.MR „Zielono przed 105tym!” |
Wydział Gospodarki Komunalnej |
2026-09-01 11:00 |
Zapytanie ofertowe |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1364354 |
DL.4241.70.2026.WWG Kontrola systemu ogrzewania budynków przy ul. Świerklańskiej 72, Dworcowej 17A, Rostków 7 w Jastrzębiu-Zdroju |
Dział Logistyki |
2026-09-02 09:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1356175 |
BZP.271.1.124.2026 Przebudowa ulicy Cieszyńskiej (DW937) i alei Józefa Piłsudskiego w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-02 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1352616 |
BZP.271.1.106.2026 Zakup sprzętu ICT dla pracowni informatycznej w CKZ w ramach projektu "Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju” |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-02 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1363475 |
BZP.271.1.123.2026 Dostawa urządzeń zabawowych |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-04 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Dostawy |
Przejdź |
| 1361316 |
BZP.271.1.145.2026 Remont nawierzchni ulic – ul. Cieszyńska w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-04 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1365028 |
BZK.271.00016.2026 Szkolenie personelu ochrony ludności z zakresu medycyny pola walki. |
Biuro ds. Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych |
2026-09-04 12:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1356129 |
BZP.271.1.102.2026 Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1355854 |
BZP.271.1.120.2026 Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1355869 |
BZP.271.1.135.2026 Zagospodarowanie budynku pokopalnianego Łaźni Moszczenica w Jastrzębiu-Zdroju - Etap I |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1355855 |
BZP.271.1.111.2026 Zakup sprzętu ICT dla pracowni mechatronicznej w CKZ w ramach projektu „Profesjonalne Pracownie 4 w Jastrzębiu-Zdroju” |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1351372 |
Or-VI.271.2.00011.2026 Naprawa punktowych uszkodzeń termoizolacji spowodowanych przez ptaki na budynku Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój |
Wydział Organizacyjny |
2026-09-08 12:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1366131 |
BZK.271.00017.2026 Szkolenie kierowców w kategorii prawa jazdy: C |
Biuro ds. Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych |
2026-09-08 12:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1364140 |
BZP.271.1.146.2026 Poprawa parametrów technicznych ul. Kombatantów w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-09 09:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1356032 |
BZP.271.1.113.2026 Projekt przebudowy ulicy Okrzei w Jastrzębiu-Zdroju |
Biuro ds. zamówień publicznych |
2026-09-09 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |