Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1359566 BUD-I.271.49.2026 "Budowa punktu widokowego na terenie gminy Lipiany” - powtórzone Dominika Tymczyszyn-Pilimon 2026-09-03 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1364522 BUD-I.271.50.2026 Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego dla zadania „Modernizacja płyty boiska przy ul. Lipowej w Lipianach poprzez wykonanie instalacji nawadniania wraz z przyłączem wodociągowym” Dominika Tymczyszyn-Pilimon 2026-09-03 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1367510 BUD-I.271.52.2026 „Modernizacja płyty boiska przy ul. Lipowej w Lipianach poprzez wykonanie instalacji nawadniania wraz z przyłączem wodociągowym” – cz. 1 zamówienia - wykonanie robót budowlanych pn. „Modernizacja płyty boiska przy ul. Lipowej w Lipianach poprzez wykonanie przyłącza wodociągowego” Dominika Tymczyszyn-Pilimon 2026-09-08 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1366553 BUD-Z.271.9.2026 Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego Gmina Lipiany 2027-08-31 10:00 Ogłoszenie bez przyjmowania ofert/wniosków Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...