Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1360974 DI/38/2026 LPD Remont ul. Jagiellońskiej. Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miasta Legnica 2026-09-03 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1361282 2026/BZP 00398749 Przebudowa wnętrza podwórza przy ul. Fredry, Batorego, Głowackiego i Chojnowskiej w Legnicy (LBO) Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy 2026-09-04 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1362104 DI/39/2026 ,,Remont skarpy ul. Zachodniej” Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miasta Legnica 2026-09-04 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1366812 IM.RZP.271.6.1.2.29.2026 „Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy etap II – zadania bieżące” – zamówienie podzielone na 4 części Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Legnica 2026-09-14 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366306 IM.RZP.271.6.1.415.32.2026 Przebudowa nawierzchni wzdłuż Urzędu Miasta przy ul. Św. Piotra w Legnicy Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Legnica 2026-09-14 11:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1364744 WYCINKA 14 DRZEW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY LEGNICA 2026 Magdalena Skiba 2026-09-14 14:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1364690 WYCINKA 5 DRZEW ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE GMINY LEGNICA 2026 – TRYB PILNY Magdalena Skiba 2026-09-14 14:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1366807 2026/BZP 00414204 Przebudowa terenu podwórza w kwartale ulic Szkolnej, Mickiewicza, Łukasińskiego, Roosevelta – etap II (LBO) - powtórka Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy 2026-09-15 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1364970 ZSI.260.1.2026 Zespół Szkół Samochodowych w Legnicy, ul. Słubicka 7 – Częściowa wymiana pokrycia dachowego oraz więźby dachowej wraz z modernizacją instalacji odgromowej. Zespół Szkół Samochodowych 2026-09-17 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1366966 DI/37/2026 „Dostawa energii elektrycznej w ramach zadania pn. „WPF Zakup energii elektrycznej”. Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miasta Legnica 2026-09-18 12:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...