- Strona główna
- Postępowanie ID 1034008
Wadium w 2 minuty
Uzyskaj wadium bez dokumentów i odchodzenia od komputera, w 3 krokach:
kliknij podaj dane opłać online
Sprawdź, jak to zrobić - Film
Postępowanie:
ZP.1.2024 Usługi psychologiczne, pedagogiczne oraz interwencji kryzysowej dla klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
Wystawiający
-
UżytkownikBeata Galewska
-
Organizacja
-
OddziałPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
-
Wiadomość do zamawiającego
Terminy
-
Zamieszczenia2024-12-09 11:44:00
-
Składania2024-12-17 11:30:00
-
Otwarcie ofert2024-12-17 12:00:00
-
TrybPL - Tryb Podstawowy (art. 275)
-
RodzajUsługa
Wymagania i specyfikacja
Przedmiotem zamówienia są usługi wymienione w załączniku XIV do Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady nr 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE (Dz. U. UE. L z 2014 r. nr 94, poz. 65).
Kody CPV:
85000000-9 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85310000-5 Usługi pracy społecznej
85312300-2 Usługi dozoru i doradztwa
Nazwa postępowania:
„Usługi psychologiczne, pedagogiczne oraz interwencji kryzysowej dla klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy Z PODZIAŁEM NA ZADANIA”.
Zakres usług obejmuje świadczenie usług psychologicznych, pedagogicznych oraz interwencji kryzysowej w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2027 r. dla klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Świdnicy z podziałem na części/zadania.
UWAGA:
Zamawiający dopuszcza złożenie oferty częściowej, tj. dla danej części/zadania.
Każde zadanie stanowi odrębne zamówienie.
Umowy z Wykonawcami będą zawierane odrębnie dla każdego zadania/części.
Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na JEDNĄ - konkretną część/zadanie.
Zamawiający informuje, że działając zgodnie z dyspozycją art. 91 ust. 1 i 3 ustawy Pzp. ogranicza liczbę części, które może udzielić jednemu Wykonawcy. Zamawiający wskazuje, że jednemu Wykonawcy może być udzielona jedna (1) część przedmiotu zamówienia określona w niniejszym postępowaniu. W związku z tym maksymalna liczba części, jaka może być udzielona jednemu Wykonawcy wynosi jeden (1).
Treść art. 91 „[Podział zamówienia na części] ustawy Pzp.:
ust. 1. Zamawiający może udzielić zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia, lub dopuścić możliwość składania ofert częściowych w ramach jednego postępowania o udzielenie zamówienia, określając zakres i przedmiot części oraz wskazując, czy ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia.
(…)
ust. 3. Zamawiający może ograniczyć liczbę części, którą można udzielić jednemu wykonawcy, pod warunkiem że maksymalną liczbę części, jaka może być udzielona jednemu wykonawcy, wskaże w ogłoszeniu o zamówieniu, a w przypadku trybu negocjacji bez ogłoszenia - w zaproszeniu do negocjacji.”
Zamawiający informuje, że oferta złożona na więcej niż jedną część przez danego Wykonawcę zostanie odrzucona.
USŁUGI PSYCHOLOGICZNE:
CZĘŚĆ NR 1 i 2 – POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA OSÓB DOROSŁYCH
Usługi psychologiczne dla osób dorosłych podzielone są na następujące części/zadania:
Część nr 1 - obejmuje około 303 h w danym roku kalendarzowym.
Część nr 2 - obejmuje około 303 h w danym roku kalendarzowym.
INFORMACJE WSPÓLNE DLA CZĘŚCI NR 1 i 2
Przedmiotem zamówienia
jest świadczenie usług psychologicznych w planowanym szacunkowym
wymiarze około 909
h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 303 h
w danym roku kalendarzowym dla danej części w formie konsultacji
indywidualnych w
przewidywanym wymiarze od 6 do 12 h tygodniowo w latach 2025-2027. Z wyłączeniem 52 tygodnia w 2025 r., 2026 r.
oraz 2027 r. oraz 2 tygodni w okresie wakacyjnym tj. miesiące lipiec/ sierpień
2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. Tygodniowy wymiar konsultacji indywidualnych pomniejszy się w
sytuacji, gdy w tygodniu wypadają dni wolne od pracy, ustalone jako święta
ustawowe.
W ramach zadania przewiduje się także udzielenie na osobne zlecenie poradnictwa interwencyjnego w sytuacjach kryzysowych, losowych, które mogą wystąpić na terenie powiatu świdnickiego w wymiarze około 30 h w danym roku kalendarzowym.
Usługi realizowane będą na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Zamawiającego, w dniach roboczych tygodnia (konsultacje indywidualne minimum trzy dni) oraz w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym - z zastrzeżeniem, że usługa poradnictwa interwencyjnego będzie realizowana na terenie powiatu świdnickiego w dni robocze oraz dni wolne, w tym święta.
Do obowiązków Wykonawcy będzie należeć :
1) udzielanie wsparcia psychologicznego osobom dorosłym znajdującym się w kryzysie, które zgłaszają taką potrzebę,
2) podejmowanie działań interwencyjnych w czasie pełnienia dyżuru psychologa względem osób dorosłych wymagających nagłej interwencji kryzysowej,
3) prowadzanie diagnozy problemów klientów PCPR ,
4) prowadzenie terapii lub wsparcia psychologicznego: osób dorosłych, małżeństw, par, rodzin – pochodzących z terenu powiatu świdnickiego,
5) prowadzenie interwencji kryzysowych - telefonicznych,
6) prowadzenie dokumentacji obowiązującej w PCPR m.in.: karty informacyjnej klienta, arkusza pracy specjalisty, zestawienia udzielonego wsparcia za dany miesiąc, sprawozdań,
7) prowadzenia rejestru przyjętych osób,
8) prowadzenie ścisłej współpracy z instytucjami istotnymi dla realizacji zadania m.in. ośrodkami pomocy społecznej, podmiotami realizującym zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, sądem, prokuraturą.
9) wykonania czynności będących przedmiotem umowy z należytą starannością,
10) czuwania nad prawidłową realizacją niniejszej umowy,
11) świadczenia usług zgodnie z harmonogramem,
12) przedkładania do 10-go dnia miesiąca zestawienia z zrealizowanego wsparcia i/lub terapii z uwzględnieniem:
a) liczby osób, którym udzielono pomocy, z podziałem na osoby dorosłe indywidualne oraz pary,
b) liczby godzin przeznaczonych na wsparcie psychologiczne i liczby osób, które z niego skorzystały,
c) liczby godzin przeznaczonych na terapię psychologiczną i liczby osób, które z niej skorzystały,
d) zestawienia rodzaju problemów jakie były przedmiotem wsparcia i/lub terapii,
e) informacji o uczestnictwie w superwizji indywidualnej lub grupowej,
13) zachowania zgodnie z ustawą z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (tj. Dz.U. z 2019 r. poz. 1026) w tajemnicy informacji związanych z klientami, uzyskanych w związku z wykonywaniem usługi.
Dodatkowe wymagania:
1) Wymiar godzinowy usługi - do około 12 godzin w tygodniu przez 3 dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 14.00 do 18.00.
3) Terminy i godziny świadczenia usługi są każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym (godziny pracy psychologów nie powinny się ze sobą pokrywać).
4) Wykonawca nie może powierzyć wykonania wynikających z umowy czynności innym osobom bez zgody Zamawiającego.
5) W przypadku zmiany osoby wykonującej przedmiot umowy nowa osoba musi spełniać wymagania określone w SWZ dla Wykonawcy.
6) Za zmianę i zagwarantowanie innej niż wskazana w umowie osoby wykonującej usługę odpowiada Wykonawca.
7) W trakcie realizacji zadania osoba/osoby wskazane do świadczenia usługi będą uczestniczyły w superwizji, co najmniej raz na kwartał.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera wspólny projekt umowy dla części nr 1 i 2, który stanowi załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno-prawna.
CZĘŚĆ NR 3– POMOC PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologicznych w planowanym szacunkowym wymiarze około 1242 h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 414 h w danym roku kalendarzowym w formie konsultacji indywidualnych w przewidywanym wymiarze około 8 h tygodniowo w latach 2025-2027. Z wyłączeniem 52 tygodnia w 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. oraz 2 tygodni w okresie wakacyjnym tj. miesiące lipiec/ sierpień 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. Tygodniowy wymiar konsultacji indywidualnych pomniejszy się w sytuacji, gdy w tygodniu wypadają dni wolne od pracy, ustalone jako święta ustawowe.
W ramach zadania przewiduje się także udzielenie na osobne zlecenie poradnictwa interwencyjnego w sytuacjach kryzysowych, losowych, które mogą wystąpić na terenie powiatu świdnickiego w wymiarze około 30 h w danym roku kalendarzowym.
Usługi realizowane będą na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Zamawiającego, w dniach roboczych tygodnia (konsultacje indywidualne minimum dwa dni) oraz w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym - z zastrzeżeniem, że usługa poradnictwa interwencyjnego będzie realizowana na terenie powiatu świdnickiego w dni robocze oraz dni wolne, w tym święta.
Do obowiązków Wykonawcy będzie należeć :
1) udzielanie wsparcia psychologicznego dzieciom i młodzieży znajdującym się w kryzysie, na wniosek rodzica lub opiekuna prawnego,
2) podejmowanie działań interwencyjnych w czasie pełnienia dyżuru psychologa względem dzieci i młodzieży, wymagających nagłej interwencji kryzysowej,
3) prowadzanie diagnozy problemów małoletnich klientów PCPR ,
4) prowadzenie terapii lub wsparcia psychologicznego: dzieci i młodzieży – pochodzących z terenu powiatu świdnickiego, na wniosek rodzica lub opiekuna prawnego,
5) prowadzenie interwencji kryzysowych - telefonicznych,
6) prowadzenie dokumentacji obowiązującej w PCPR m.in.: karty informacyjnej klienta, arkusza pracy specjalisty, zestawienia udzielonego wsparcia za dany miesiąc, sprawozdań,
7) prowadzenia rejestru przyjętych małoletnich klientów,
8) prowadzenie ścisłej współpracy z instytucjami istotnymi dla realizacji zadania m.in. ośrodkami pomocy społecznej, podmiotami realizującym zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, sądem, prokuraturą, placówkami oświatowymi,
9) wykonania czynności będących przedmiotem umowy z należytą starannością,
10) czuwania nad prawidłową realizacją niniejszej umowy,
11) świadczenia usług zgodnie z harmonogramem,
12) przedkładania do 10-go dnia miesiąca zestawienia z zrealizowanego wsparcia i/lub terapii z uwzględnieniem:
a) liczby małoletnich osób, którym udzielono pomocy,
b) liczby godzin przeznaczonych na wsparcie psychologiczne i liczby małoletnich klientów, które z niego skorzystały,
c) liczby godzin przeznaczonych na terapię psychologiczną i liczby małoletnich klientów, które z niej skorzystały,
d) zestawienia rodzaju problemów jakie były przedmiotem wsparcia i/lub terapii,
e) informacji o uczestnictwie w superwizji indywidualnej lub grupowej,
13) zachowania zgodnie z ustawą z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1026) w tajemnicy informacji związanych z klientami, uzyskanych w związku z wykonywaniem usługi.
Dodatkowe wymagania:
1) Wymiar godzinowy usługi - do około 8 godzin w tygodniu przez 2 dni powszednie od poniedziałku do piątku tj. jeden dzień w godzinach popołudniowych od 14.00 do 18.00 oraz jeden dzień w godzinach od 11.00 do 15.00.
3) Terminy i godziny świadczenia usługi są każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym (godziny pracy psychologów nie powinny się ze sobą pokrywać).
4) Wykonawca nie może powierzyć wykonania wynikających z umowy czynności innym osobom bez zgody Zamawiającego.
5) W przypadku zmiany osoby wykonującej przedmiot umowy nowa osoba musi spełniać wymagania określone w SWZ dla Wykonawcy.
6) Za zmianę i zagwarantowanie innej niż
wskazana w umowie osoby wykonującej usługę
odpowiada Wykonawca.
7) W trakcie realizacji zadania osoba/osoby wskazane do świadczenia usługi będą uczestniczyły w superwizji, co najmniej raz na kwartał.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.
CZĘŚĆ NR 4 – POMOC PEDAGOGICZNA
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pedagogicznych w planowanym szacunkowym wymiarze około 1098 h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 366 h w danym roku kalendarzowym dla danej części w formie konsultacji indywidualnych w przewidywanym wymiarze około 7 h tygodniowo w latach 2025-2027. Z wyłączeniem 52 tygodnia w 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. oraz 2 tygodni w okresie wakacyjnym tj. miesiące lipiec/ sierpień 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. Tygodniowy wymiar konsultacji indywidualnych pomniejszy się w sytuacji, gdy w tygodniu wypadają dni wolne od pracy, ustalone jako święta ustawowe.
W ramach zadania przewiduje się także udzielenie na osobne zlecenie poradnictwa interwencyjnego w sytuacjach kryzysowych, losowych, które mogą wystąpić na terenie powiatu świdnickiego w wymiarze około 30 h w danym roku kalendarzowym.
Usługi realizowane będą na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Zamawiającego, w dniach roboczych tygodnia (konsultacje indywidualne minimum dwa dni) oraz w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym - z zastrzeżeniem, że usługa poradnictwa interwencyjnego będzie realizowana na terenie powiatu świdnickiego w dni robocze oraz dni wolne, w tym święta.
Do obowiązków Wykonawcy będzie należeć :
1) udzielanie wsparcia pedagogicznego osobom znajdującym się w kryzysie, które zgłaszają taką potrzebę,
2) udzielania porad pedagogicznych opiekunom dzieci między innymi umieszczonym w pieczy zastępczej,
3) prowadzenia rejestru przyjętych osób,
4) prowadzenie dokumentacji obowiązującej w PCPR m.in.: karty informacyjnej klienta, arkusza pracy specjalisty, zestawienia udzielonego wsparcia za dany miesiąc, sprawozdań,
5) prowadzenie ścisłej współpracy z instytucjami istotnymi dla realizacji zadania między innymi z: ośrodkami pomocy społecznej, podmiotami realizującym zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, sądem, prokuraturą, placówkami oświatowymi,
6) wykonania czynności będących przedmiotem umowy z należytą starannością,
7) czuwania nad prawidłową realizacją niniejszej umowy,
8) świadczenia usług zgodnie z harmonogramem,
9) przedkładania do 10-go dnia miesiąca zestawienia z zrealizowanego wsparcia z uwzględnieniem:
a) liczby osób, którym udzielono pomocy, z podziałem na dzieci i osoby dorosłe,
b) liczby godzin przeznaczonych na wsparcie pedagogiczne i liczby osób, które z niego skorzystały,
c)zestawienia rodzaju problemów jakie były przedmiotem wsparcia,
d) informacji o uczestnictwie w superwizji indywidualnej lub grupowej.
Dodatkowe wymagania:
1) Wymiar godzinowy usługi - do około 7 godzin w tygodniu przez 2 dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 14.00 do 18.00.
3) Terminy i godziny świadczenia usługi są każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym (godziny pracy psychologów nie powinny się ze sobą pokrywać).
4) Wykonawca nie może powierzyć wykonania wynikających z umowy czynności innym osobom bez zgody Zamawiającego.
5) W przypadku zmiany osoby wykonującej przedmiot umowy nowa osoba musi spełniać wymagania określone w SWZ dla Wykonawcy.
6) Za zmianę i zagwarantowanie innej niż
wskazana w umowie osoby wykonującej usługę
odpowiada Wykonawca.
7) W trakcie realizacji zadania osoba/osoby wskazane do świadczenia usługi będą uczestniczyły w superwizji, co najmniej raz na kwartał.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.
CZĘŚĆ NR 5 – POMOC Z ZAKRESU INTERWENCJI KRYZYSOWEJ
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konsultacji indywidualnych w planowanym szacunkowym wymiarze około 522 h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 174 h w danym roku kalendarzowym dla danej części w przewidywanym wymiarze około 3 h tygodniowo. Z wyłączeniem 52 tygodnia w 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. oraz 2 tygodni w okresie wakacyjnym tj. miesiące lipiec/ sierpień 2025 r., 2026 r. oraz 2027 r. Tygodniowy wymiar konsultacji indywidualnych pomniejszy się w sytuacji, gdy w tygodniu wypadają dni wolne od pracy, ustalone jako święta ustawowe.
W ramach zadania przewiduje się także udzielenie na osobne zlecenie poradnictwa interwencyjnego w sytuacjach kryzysowych, losowych, które mogą wystąpić na terenie powiatu świdnickiego w wymiarze około 20 h w danym roku kalendarzowym.
Usługi realizowane będą na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Zamawiającego, w dniach roboczych tygodnia (konsultacje indywidualne minimum dwa dni) oraz w godzinach uzgodnionych z Zamawiającym - z zastrzeżeniem, że usługa poradnictwa interwencyjnego będzie realizowana na terenie powiatu świdnickiego w dni robocze oraz dni wolne, w tym święta.
Do obowiązków Wykonawcy będzie należeć :
1) udzielanie wsparcia z zakresu interwencji kryzysowej osobom dorosłym i dzieciom na wniosek rodzica lub opiekuna prawnego, znajdującym się w kryzysie, które zgłaszają taką potrzebę,
2) prowadzenie rejestru przyjętych osób,
3) prowadzenie dokumentacji obowiązującej w PCPR m.in.: karty informacyjnej klienta, arkusza pracy specjalisty, zestawienia udzielonego wsparcia za dany miesiąc, sprawozdań,
4) prowadzenie ścisłej współpracy z instytucjami istotnymi dla realizacji zadania między innymi z: ośrodkami pomocy społecznej, podmiotami realizującym zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy domowej, sądem, prokuraturą, placówkami oświatowymi,
5) wykonania czynności będących przedmiotem umowy z należytą starannością,
6) czuwania nad prawidłową realizacją niniejszej umowy,
7) świadczenia usług zgodnie z harmonogramem,
8) przedkładania do 10-go dnia miesiąca zestawienia z zrealizowanego wsparcia z uwzględnieniem:
a) liczby osób, którym udzielono pomocy, z podziałem na dzieci i osoby dorosłe,
b) liczby godzin przeznaczonych na wsparcie pedagogiczne i liczby osób, które z niego skorzystały,
c) zestawienia rodzaju problemów jakie były przedmiotem wsparcia,
d) informacji o uczestnictwie w superwizji indywidualnej lub grupowej.
Dodatkowe wymagania:
1) Wymiar godzinowy usługi - około 3 godziny w tygodniu przez 1 dzień powszedni od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych od 14.00 do 18.00.
3) Terminy i godziny świadczenia usługi są każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym.
4) Wykonawca nie może powierzyć wykonania wynikających z umowy czynności innym osobom bez zgody Zamawiającego.
5) W przypadku zmiany osoby wykonującej przedmiot umowy nowa osoba musi spełniać wymagania określone w SWZ dla Wykonawcy.
6) Za zmianę i zagwarantowanie innej niż
wskazana w umowie osoby wykonującej usługę
odpowiada Wykonawca.
7) W trakcie realizacji zadania osoba/osoby wskazane do świadczenia usługi będą uczestniczyły w superwizji, co najmniej raz na kwartał.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera projekt umowy dla niniejszego zadania stanowiący załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.
CZĘŚĆ NR 6 i 7 – WSPARCIE PEDAGOGICZNE W RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ
Usługi pedagogiczne w rodzinnej pieczy zastępczej podzielone są na następujące części/zadania:
Część nr 6 - obejmuje około 240 h w danym roku kalendarzowym.
Część nr 7 - obejmuje około 240 h w danym roku kalendarzowym.
INFORMACJE WSPÓLNE DLA CZĘŚCI NR 6 i 7
Przedmiotem zamówienia jest wsparcie pedagogiczne dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej oraz rodziców dzieci objętych tą pieczą w przewidywanym wymiarze około 20 h zegarowych miesięcznie dla danej części/zadania.
Planowany szacunkowy wymiar to około 720 h zegarowych w latach 2025 - 2027, tj. po około 240 h w danym roku kalendarzowym dla danej części.
Opis zamówienia:
1) Odbiorcami wsparcia są osoby sprawujące rodzinną pieczę zastępczą i ich dzieci oraz dzieci umieszczone w pieczy zastępczej oraz rodzice dzieci objętych tą pieczą.
2) Lista uczestników będzie miała charakter otwarty, tj. Zamawiający na każdym etapie realizacji zadania może skierować osobę do objęcia wsparciem, może również w porozumieniu z Wykonawcą zakończyć wsparcie na każdym etapie realizacji zadania.
3) Ustala się, że czas trwania jednej godziny wsparcia wynosi 60 minut.
4) Usługa realizowana będzie na terenie miasta Świdnica, w siedzibie wskazanej przez Wykonawcę.
5) Wsparcie będzie realizowane w dniach roboczych tygodnia w godzinach popołudniowych tj. od 14:00 do 18:00, zgodnie z ustalonym harmonogramem.
6) Zamawiający uiści wynagrodzenie Wykonawcy wyłącznie w przypadku faktycznego udzielenia wsparcia.
Zadaniem Wykonawcy będzie m.in.:
1) sporządzenie wstępnego harmonogramu zawierającego m.in. propozycję terminów przeprowadzenia wsparcia.
2) dokumentowanie prowadzonych działań za pomocą formularza potwierdzającego realizację zadania w danym dniu i godzinie, zawierającej datę, imię i nazwisko oraz podpis osoby uczestniczącej we wsparciu, zgodnie z wzorem udostępnionym przez Zamawiającego,
3) sporządzania informacji o udzielonym wsparciu zawierającą m.in. przyczynę zgłoszenia, datę i ilość przeprowadzonego wsparcia oraz wnioski i zalecenia, zgodnie z wzorem udostępnionym przez Zamawiającego,
4) udział w ocenach sytuacji dziecka umieszczonego w rodzinie zastępczej,
5) współpraca z organizatorem rodzinnej pieczy zastępczej oraz koordynatorami rodzinnej pieczy zastępczej w celu zwiększenia skuteczności działań wobec dziecka umieszczonego w rodzinnej pieczy zastępczej i jego rodziny.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunków realizacji zamówienia zawiera wspólny projekt umowy dla części nr 6 i 7, który stanowi załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Forma współpracy z Wykonawcą to umowa cywilno - prawna.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA:
Dla wszystkich zadań/części okres wykonania zamówienia obowiązuje: od dnia podpisania umowy
do dnia 31 grudnia 2027 r.
Szanowni Państwo,
w załącznikach do postępowania zamieszczono dokumentację związaną z postępowaniem.
Pod linkiem dostępna jest Instrukcja składania ofert/wniosków dla Wykonawców.
Pliki dołączane w formularzu należy opatrzyć:
- kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
- podpisem zaufanym,
- lub elektronicznym podpisem osobistym.
W związku z powyższym Formularz znajdujący się na niniejszej stronie służy złożeniu oferty wraz z załącznikami, natomiast przycisk “Wyślij wiadomość do zamawiającego” służy do:
Zadawania pytań Zamawiającemu,
Odpowiedzi na wezwanie do uzupełnienia oferty lub złożenia wyjaśnień,
Przesłania odwołania/inne.
Zgodnie z art. 61. ust. 1. oraz art. 63 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. komunikacja w niniejszym postępowaniu odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Jeżeli będą Państwo mieli pytania techniczne związane z procesem złożenia oferty na platformie zakupowej, prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformazakupowa.pl:
tel. 22 101 02 02
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Załączniki do postępowania
Pobierz wszystkie załączniki
Komunikaty
Wyślij wiadomość do zamawiającego
2024-12-17
15:12:00
|
Beata Galewska |
INFORMACJA
Z
OTWARCIA
OFERT.
Załączniki |
2024-12-17
11:30:00
|
Komunikat Zamawiającego |
Zamawiający
zamierza
przeznaczyć
na
sfinansowanie
zamówienia
środki
w
wysokości: - w zakresie części nr 1: do 136.350,00 zł, - w zakresie części nr 2: do 136.350,00 zł, - w zakresie części nr 3: do 186.300,00 zł, - w zakresie części nr 4: do 131.760,00 zł, - w zakresie części nr 5: do 62.640,00 zł, - w zakresie części nr 6: do 108.000,00 zł, - w zakresie części nr 7: do 108.000,00 zł. |
Wiadomość nie zostanie wyslana
Twoja wiadomość nie zostanie wysłana, czy jestes pewien ze chcesz zrezygnować z wysłania wiadomości?