Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1369174 Siłownik elektryczny Danfoss AME 33, 24V, 3s/mm, 10mm, 450N, 082G3018 Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-07 07:43 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1369194 Zapewnienie kompleksowej, ciągłej i profesjonalnej usługi Energy Managera oraz zarządzania danymi energetycznymi Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-11 08:10 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1354715 34/PN/2026 dostawa trzech wózków widłowych w oparciu o 36 miesięczny wynajem Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-11 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1369503 SMAROWNICA SL01 125 SIMALUBE SIMATEC  Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-11 11:52 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1356691 37/PN/2026 usługi odbioru i przetworzenia przez Wykonawcę, odpadu w postaci zużytych opon stanowiących zgodnie z klasyfikacją odpadów odpad o kodzie 16 01 03 Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-15 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1366575 43/PN/2026 usługi odbioru i zagospodarowania frakcji energetycznej tj. inne odpady ( w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów innych niż wymienione w 19 12 11 o kodzie 19 12 12, z podziałem na zadania. Dział Zakupów i Zamówień Publicznych 2026-09-17 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...