Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1361656 ZP-119/PGK/2026 "Przeprowadzenie badania i ocena sprawozdania finansowego za lata 2026 i 2027 oraz przedstawienie pisemnej opinii wraz z raportem zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz.U. z 2026 r., poz. 522 ze zm.)" Katarzyna Milian 2026-09-09 09:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1367130 ZP-127/PGK/2026 "Dostawa węgla aktywnego do stacji dezodoryzacji powietrza na Oczyszczalni Ścieków w Miliczu oraz wymiana i utylizacja zużytego odpadu". Katarzyna Milian 2026-09-10 10:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1354842 ZP-99/PN/PGK/2026 Zakup i dostawa pojazdu specjalistycznego typu WUKO przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej Katarzyna Milian 2026-09-11 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367296 ZP-117/PGK/2026 "Zakup i dostawa węgla kamiennego - groszku energetycznego na Oczyszczalnię Ścieków w Miliczu" Katarzyna Milian 2026-09-11 11:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...