Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1365327 T.SE.240.13.2026.TR Adaptacja pojazdu IVECO. Wydział Transportu 2026-09-01 15:00 Szacowanie wartości zamówienia Usługa Przejdź
1363711 LI.VIII.2380.159.2026.AC Świadczenie usług dostępu do Internetu dla lokalizacji i o parametrach podanych w opisie. Wydział Łączności i Informatyki 2026-09-01 15:30 - Usługa Przejdź
1362073 ZZP.2380.68.2026 Dostawa pojazdów furgon 7 osobowy Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-02 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1336027 ZZP.2380.56.2026 Dostawa systemu NAC Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-02 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1365797 Zakup i dostawa anten GSM z wtykiem SMA Wydział Łączności i Informatyki 2026-09-02 10:00 - Dostawy Przejdź
1366593 stoły cateringowe Wydział Zaopatrzenia 2026-09-02 10:13 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1366695 lampki na biurko Wydział Zaopatrzenia 2026-09-03 11:19 Szacowanie wartości zamówienia Dostawy Przejdź
1363587 ZZP.2380.75.2026 Dostawa policyjnych łodzi patrolowych kategorii R-3 Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-04 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1366441 LI.VIII.2380.212.2026.AC Zakup rejestratorów warunków środowiskowych do systemu klimatyzacji Wydział Łączności i Informatyki 2026-09-04 10:00 - Dostawy Przejdź
1334610 LI.2310.SzW.2026.AC szacowanie wartości materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących Wydział Łączności i Informatyki 2026-09-04 14:23 Szacowanie wartości zamówienia Dostawy Przejdź
1356040 ZZP.2380.62.2026 Komisariat Policji Poznań Jeżyce – przebudowa budynku garażu wraz z zagospodarowaniem terenu Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-10 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1362126 ZZP.2380.69.2026 Komenda Powiatowa Policji w Rawiczu - dostosowanie budynku do potrzeb użytkownika wraz z zagospodarowaniem terenu. Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-11 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1364852 ZZP.2380.78.2026 Adaptacja pomieszczenia w budynku Komisariatu Policji w Suchym Lesie na potrzeby magazynu. Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-15 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1352733 ZZP.2380.61.2026 Dostawa bezzałogowych statków powietrznych Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-21 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1359045 ZZP.2380.65.2026 Dostawa paliw – benzyny bezołowiowej 95 oraz oleju napędowego Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-21 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...