Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1359249 2026/BZP 00410475 Pełnienie kompleksowej funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla zadania Remont zabudowań pofolwarcznych dla potrzeb Centrum Inicjatyw Lokalnych w Wirach (ZP.271.41.2026) Referat Zamówień Publicznych 2026-09-04 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1350419 ZP.271.40.2026, nr ogłoszenia 2026/S 152-552067 Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji do obiektów gminy Komorniki oraz jej jednostek, rozliczanych w ramach spółdzielni energetycznej Referat Zamówień Publicznych 2026-09-07 12:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1361940 2026/BZP 00404394 Budowa toru dla rowerzystów i rolkarzy – pumptrack w Wirach (ZP.271.45.2026) Referat Zamówień Publicznych 2026-09-08 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1361097 ZP.271.44.2026 Budowa nowej szatni w Plewiskach (IV) (nr ogłoszenia 2026/BZP 00404392/01) Referat Zamówień Publicznych 2026-09-08 12:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1361348 WI.2510.5.2026 Opracowanie projektu remontu dachu dwóch budynków w Plewiskach dz. 1216/9 Wydział Inwestycji i Remontów 2026-09-08 12:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1360548 ZP.271.43.2026 Budowa toru dla rowerzystów i rolkarzy – pumptrack w Chomęcicach (nr ogłoszenia 2026/BZP 00402060/01) Referat Zamówień Publicznych 2026-09-09 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...