Bid bond

Bid bond in 2 minutes

Get a deposit without paperwork and walking away from your computer in 3 steps

click fill the details pay online

Check how to do it - Video

Proceeding: Usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mechanicznego sprzętu sprzątającego w obiektach Copernicus PL w Gdańsku.

Deadlines:
Published : 28-03-2024 08:29:00
Placing offers : 04-04-2024 08:00:00
Offers opening : 04-04-2024 08:05:00
Procedure: Zapytanie ofertowe
Type: Service

Requirements and specifications

Szanowni Państwo,


informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.

Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.


Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku: - niewystarczających środków na realizację zamówienia, - zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.W przypadku pytań: 

- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel. 512 481 244

- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od  8:00 do 17:00.

  • tel. 22 101 02 02

  • e-mail: cwk@platformazakupowa.pl


Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. 

Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Attachments

NAME EXTENSION SIZE (kB) PUBLISHING DATE SOURCE DOWNLOAD
Wykaz Maszyn Sprzątających w Copernicus PL w Gdańsku 08 2023.pdf pdf 60.01 2024-03-28 08:29:00 Proceeding

Announcements

Buyer has not publish any additional messages

Subject of the request

No. Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mechanicznego sprzętu sprzątającego w obiektach Copernicus PL w Gdańsku. Miejsce - Obiekty Zamawiającego w Gdańsku: Obiekt w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 1-6 Obiekt w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich 1-2 Obiekt w Gdańsku przy Alei Jana Pawła II 50 Obiekt w Gdańsku przy Alei Zwycięstwa 31/32 Termin - Umowa na okres jednego roku. Zakres - Usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mechanicznego sprzętu sprzątającego następujących producentów: Wetrok Ecolab Oxy'pharm Nilfisk Topmaster Viper Taski Zemic Rodzaje urządzeń - Usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mechanicznego sprzętu sprzątającego następującego rodzaju: Urządzenia szorująco zbierające Urządzenia polerujące Urządzenia do czyszczenia parą Urządzenia do mycia i dezynfekcji Fumigatory Szorowarki Odkurzacze sucho / mokro Wagi platformowe Uwagi do zapytania ofertowego - Oferent powinien: Posiadać własny transport w celu odbioru i zwrotu naprawionych urządzeń Posiadać dostęp do części zamiennych wymienionych urządzeń Wykonywać usługi przy użyciu własnych narzędzi i we własnym zakresie Przedstawiać kosztorysy napraw do akceptacji przed wykonaniem usługi Udzielać gwarancji w zakresie wykonanych napraw Przedstawić do akceptacji projekt umowy serwisowej Przedstawić w ofercie proponowany sposób rozliczeń z podaniem stawki roboczogodzin Przedstawić w ofercie proponowany sposób rozliczeń z podaniem kosztów transportu Przedstawić w ofercie proponowany czas reakcji na zgłoszenia awarii Płatność - Przelewem po wykonaniu usługi na podstawie wystawionej faktury w terminie do 30 dni. Inne - Załącznik do zapytania ofertowego zawiera aktualny wykaz urządzeń z podziałem na lokalizację ich stosowania. 1 service - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.3177 PLN

Criteria and formal conditions

No. Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price 100% Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - Przelew 30 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
3 Termin realizacji - 10 dni od otrzymania zamówienia. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
4 Dodatkowe koszty - Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
(0)
Unlock the form

The number of page views: 213