Bid bond

Bid bond in 2 minutes

Get a deposit without paperwork and walking away from your computer in 3 steps

click fill the details pay online

Check how to do it - Video

Proceeding: Przeprowadzenie pomiarów elektrycznych instalacji ochronnej (osłony katodowe)

Deadlines:
Published : 05-01-2022 11:52:00
Placing offers : 11-01-2022 11:50:00
Offers opening : -
Procedure: Zapytanie ofertowe
Type: Service

Requirements and specifications

Szanowni Państwo,


informujemy o postępowaniu prowadzonym przez Zamawiającego w trybie zgodnym z regulaminem wewnętrznym organizacji.

Zapraszamy do złożenia ofert poprzez poniższy formularz elektroniczny.


Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku: - niewystarczających środków na realizację zamówienia, - zmianę zapotrzebowania Zamawiającego.W przypadku pytań: 

- merytorycznych, proszę o kontakt poprzez przycisk "Wyślij wiadomość do zamawiającego" lub pod nr tel 261-656-849

- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze, w godzinach od  8:00 do 17:00.

  • tel. 22 101 02 02

  • e-mail: cwk@platformazakupowa.pl


Zaznaczamy, że oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy. 

Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

Attachments

There are no attachments in this proceeding

Announcements

Buyer has not publish any additional messages

Subject of the request

No. Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Przeprowadzenie pomiarów elektrycznych instalacji ochronnej (osłony katodowe) Usługa polegająca na wykonaniu pomiarów elektrycznych instalacji ochronnej- zgodnie z instrukcją eksploatacji ochrony katodowej. Po dokonanej naprawie Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia ekspertyzy (poświadczenia) z wykonanej naprawy. Wrocław, ul. Graniczna 13 Termin realizacji: od 01.04-2022 do 18.04.2022. 1. Prowadzone rozeznanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 kodeksu cywilnego; 2. Ostateczny termin składania ofert 11.01.2022 r. 3. Dostawca zobowiązany jest do ujęcia w ogólnej wartości brutto zamówienia kosztów transportu (jeżeli występują). 4 pc. - (0)
2 Przeprowadzenie pomiarów elektrycznych instalacji ochronnej (osłony katodowe) Usługa polegająca na wykonaniu pomiarów elektrycznych instalacji ochronnej- zgodnie z instrukcją eksploatacji ochrony katodowej. Po dokonanej naprawie Wykonawca zobowiązany jest do wystawienia ekspertyzy (poświadczenia) z wykonanej naprawy. Miejsce realizacji usługi: Wrocław, ul. Obornicka 100-102. Termin realizacji: od 01.11.2022 do 29.11.2022. 1. Prowadzone rozeznanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 kodeksu cywilnego; 2. Ostateczny termin składania ofert 11.01.2022 r. 3. Dostawca zobowiązany jest do ujęcia w ogólnej wartości brutto zamówienia kosztów transportu (jeżeli występują). 3 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.6366 PLN

Criteria and formal conditions

No. Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price 100% Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - Przelew 30 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
3 Termin realizacji - zgodnie z harmonogramem (0)
4 RODO - Dane osobowe zawarte w korespondencji elektronicznej są przetwarzane przez 2 WOG, ul. Obornicka 100-102, 50-984 Wrocław, w celu umożliwienia kontaktu e-mailowego z administratorem oraz w celu podejmowania kontaktu z adresatami, dokumentowania ustaleń dokonywanych z klientami, kontrahentami, innymi osobami, w tym związanych z prowadzeniem zamówień publicznych i rozpoznaniem rynku, przyjmowania pism, zgłoszeń i wniosków w formie elektronicznej, ochrony przed roszczeniami oraz dochodzenia ewentualnych roszczeń. Osobom, których dane osobowe dotyczą, przysługują prawa wynikające z RODO, w szczególności prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych , a także złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na www.2wog.wp.mil.pl (0)
Unlock the form

The number of page views: 175