Proceeding: Montaż rolet zewnętrznych aluminiowych antywłamaniowych na oknach oraz na drzwi wejściowe na parterze wraz z instalacją zasilającą rolety oraz montaż kontroli dostępu do furtki zewnętrznej w postaci czytnika kart magnetycznych w ilości 10 sztuk i montażu nowego zamka oraz podłączenia w budynku przy ulicy Boh. Warszawy 74 w Szczecinie

Maciej Balcerkiewicz
Uniwersytet Szczeciński
Deadlines:
Posted : 06-11-2020 09:09:00
Placing offers: 01-12-2020 07:15:00
Opening offers : 01-12-2020 07:20:00
Tryb: Zapytanie ofertowe
Kind: Construction work

Requirements and specifications

Szanowni Państwo,


Działając w trybie art. 4 pkt. 8 ustawy PZP (Dz.U. 2004 nr 19 poz. 177 z póź. zmianami) Uniwersytet Szczeciński zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na: Montaż rolet zewnętrznych aluminiowych antywłamaniowych na oknach oraz na drzwi wejściowe na parterze wraz z instalacją zasilającą rolety oraz montaż kontroli dostępu do furtki zewnętrznej w postaci czytnika kart magnetycznych w ilości 10 sztuk i montażu nowego zamka oraz podłączenia w budynku przy ulicy Boh. Warszawy 74 w Szczecinie.

 

Zakres:                                     

Zakres zamówienia obejmuje prace polegające na:

1.       montażu rolet zewnętrznych aluminiowych antywłamaniowych na oknach oraz na drzwi wejściowe na parterze wraz z instalacją zasilającą rolety. Rolety w skrzynce, skrzynka z blachy aluminiowej, prowadnice – aluminiowe, proste z uszczelką, montowane na ścianie, pancerz – aluminiowy. Roleta antywłamaniowa atestowana. Klasa antywłamaniowa – minimum RC2. Rolety w kolorze standardowym. W załączeniu dokumentacja: rzut parteru. Wymiary pobrać z natury.

2.       wykonaniu instalacji zasilającej rolety – rozbudować istniejącą rozdzielnicę klubu TPO1 o pole zasilające rolety, do którego przyłączyć przewód zasilający rolety, po przebiciu przez ścianę ułożyć w korytku elektroinstalacyjnym w hallu DS-2 w stronę wyjścia w kierunku górnego narożnika okien klubu i dalej wzdłuż górnej krawędzi okien (na zewnątrz budynku w korytku lub rurce UV)

3.       wykonaniu instalacji domofonu z czytnikiem kart lub pastylek – rozbudować istniejącą rozdzielnicę klubu TPO1 o pole zasilające domofon, do którego przyłączyć przewód zasilający domofon, po przebiciu przez ścianę ułożyć w korytku elektroinstalacyjnym w hallu DS-2 w stronę wyjścia w kierunku górnego narożnika okien klubu i dalej wzdłuż górnej krawędzi okien (na zewnątrz budynku w korytku lub rurce UV), następnie przy narożniku budynku zejść pionowo i dalej w ziemi do słupka furtki z zamkiem (uwzględnić konieczność rozebrania i odtworzenia polbruku przy furtce); zamontować i przyłączyć unifon w klubie, przewidzieć możliwość przyłączenia drugiego unifonu w portierni DS-2

4.       wykonaniu prac porządkowych po przeprowadzeniu wszystkich prac

5.       całość robót wykonać tak, aby nie naruszyć gwarancji udzielonych przez Wykonawcę przebudowy klubu w 2019 roku, lub uwzględnić w ofercie przejęcie tych gwarancji

 


Wizja lokalna:

Na wizję lokalną na obiekcie można umówić się z kierownikiem obiektu – panią Marią Rubin – tel. 91 444 04 28 w godz. 7:15 - 15:15.

 

Osoba do kontaktu:

- Maria Rubin – maria.rubin@usz.edu.pl 

 Attachments

NAME EXTENSION SIZE (kB) DATE CREATED SOURCE DOWNLOAD
SKM_C45820081913200.pdf pdf 272.1 2020-11-06 09:09:00 Proceeding

Announcements

Buyer has not posted additional messages ...

Subject of the request

Lp Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Montaż rolet zewnętrznych aluminiowych antywłamaniowych na oknach oraz na drzwi wejściowe na parterze wraz z instalacją zasilającą rolety oraz montaż kontroli dostępu do furtki zewnętrznej w postaci czytnika kart magnetycznych w ilości 10 sztuk i montażu Montaż rolet zewnętrznych aluminiowych antywłamaniowych na oknach oraz na drzwi wejściowe na parterze wraz z instalacją zasilającą rolety oraz montaż kontroli dostępu do furtki zewnętrznej w postaci czytnika kart magnetycznych w ilości 10 sztuk i montażu nowego zamka oraz podłączenia w budynku przy ulicy Boh. Warszawy 74 w Szczecinie 1 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.5480 PLN

Criteria and formal conditions

Lp Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Dodatkowe koszty - Wszelkie dodatkowe koszty, w tym koszty transportu, po stronie wykonawcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
2 Termin realizacji - 60 dni od dnia podpisania umowy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
3 Warunki płatności - Przelew 21 dni od dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
4 Price 100% Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
5 Gwarancja - gwarancja: proszę o potwierdzenie objęcia gwarancją przez min. 36 miesięcy. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
6 Ubezpieczenie OC działalności gospodarczej - proszę o potwierdzenie posiadania aktualnego ubezpieczenia OC działalności gospodarczej. Proszę potwierdzić wpisując "Akceptuję" (0)
Unlock the form

The number of page views: 388