Proceeding: Dostawa szlifierek do stanowiska rusznikarskiego

Marek Białas Tel. 032 606 93 78
Szkoła Policji w Katowicach
Deadlines:
Posted : 06-11-2019 13:58:00
Placing offers: 09-11-2019 12:00:00
Opening offers : -
Tryb:
Kind: Supply

Requirements and specifications

INFORMACJA

Zamawiający informuje, że postępowanie wystawiane jest w celu oszacowania wartości zamówienia
i nie musi zakończyć się wyborem dostawcy/wykonawcy.

WYMAGANIA, WARUNKI

Warunkiem złożenia oferty jest zapoznanie się z treścią przedstawionej poniżej informacji dotyczącej wymagań zamawiającego. Akceptując wymagania zamawiającego, Wykonawca wyraża zgodę na wszystkie warunki i postanowienia oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania. Jeżeli Wykonawca nie akceptuje poniższych wymagań i warunków proszony jest o nieskładanie oferty.

 

 

 1. Zamawiający wymaga , aby oferta była ważna minimum 30 dni.
 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo, w zależności od potrzeb, do zmiany ilości zamawianego asortymentu. Z tego tytułu nie przysługują Wykonawcy żadne roszczenia
 3.  Wykonawca zobowiązuje się do sprzedaży asortymentu fabrycznie nowego,
  pochodzącego z bieżącej produkcji, bez widocznych i ukrytych wad i uszkodzeń.

  4.      Pełna specyfikacja zamówienia oraz ewentualne załączniki widoczne są na stronie postępowania, a dostawca/wykonawca składając ofertę godzi się na te warunki i jest świadomy odpowiedzialności prawnej za złożoną ofertę.

  5.      Podana cena towaru musi zawierać wszystkie koszty ponoszone przez Wykonawcę łącznie z kosztem dostawy, a ceny ofert podawane są w oparciu o ceny jednostkowe netto.

  6.      Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć asortyment bezpośrednio do siedziby zamawiającego na swój koszt i ryzyko w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.

  7. Dostawa obejmuje dowiezienie, rozładowanie ze środka transportu i wniesienie towaru do wskazanego przez zamawiającego magazynu.

  8.  Odbiór jakościowy i ilościowy dostarczanego towaru odbywać się będzie w magazynie zamawiającego przy udziale przedstawiciela Wykonawcy.

  9.      Jeżeli dostarczony towar jest niezgodny ze specyfikacją z zapytania ofertowego i złożonym na tej podstawie zamówieniem - Szkoła Policji w Katowicach odsyła towar na koszt Wykonawcy jednocześnie zobowiązując Wykonawcę do dostarczenia towaru zgodnego ze specyfikacją z zapytania ofertowego w terminie ustalonym z zamawiającym, jednak nie później niż do 14 dni od daty odesłania towaru. 

  10.  Wykonawca udziela na sprzedawany asortyment gwarancji zgodnej z gwarancją producenta, jednak nie mniejszej niż 24 miesiące od daty sprzedaży.

  11.  Kary umowne za opóźnienie w realizacji zamówienia – 1% wartości brutto zamówienia za każdy dzień zwłoki.

  12.  Kary umowne za odstąpienie od umowy w przypadku nie dostarczenia towaru – 30% wartości brutto zamówienia.

  13.  Zamawiający zastrzega, że Wykonawca nie może zbyć lub przenieść zobowiązań Zamawiającego powstałych w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, a będących należnościami Wykonawcy, na rzecz innych podmiotów.

Do sporządzenia ewentualnego zamówienia proszę o aktualne dane firmy: nazwę, adres, NIP, REGON, telef./ faks.

.

 

Attachments

NAME EXTENSION SIZE (kB) DATE CREATED SOURCE DOWNLOAD
ZAPYTANIE_002c_szacowanie wartości_szlifierka stołowa_ZDJĘCIE_.doc doc 599 2019-11-06 13:58:00 Ordered object
ZAPYTANIE_002b_szacowanie wartości_szlifierko polerka_ZDJĘCIE.doc doc 775.5 2019-11-06 13:58:00 Ordered object
ZAPYTANIE_002a_szacowanie wartości_szlifierki_zestaw_ZDJĘCIE.doc doc 562.5 2019-11-06 13:58:00 Ordered object

Announcements

Buyer has not posted additional messages ...

Subject of the request

Lp Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Zestaw – frezarko szlifierko wiertarka do grawerowania, Proxxon MICROMOT 60, 12V (dawniej 50) z zasilaczem i statywem Narzędzie do bardzo precyzyjnej obróbki, przeznaczone do wiercenia, szlifowania, cięcia, polerowania, frezowania, oddzielania, odrdzewiania, grawerowania, szczotkowania, sygnowania. Do pracy w stali, metalach szlachetnych, szkle, ceramice, tworzywach sztucznych oraz minerałach. Dane techniczne: • Zasilanie: 12 - 18V (przez zasilacz Proxxon NG 5/e lub NG 2/e, • Prędkość obrotowa: 20000 min -1, • Moc: 40W, • Masa: 230g - Micromot, • Długość: 230mm, • Zgodny z wymaganiami normy CE.

ZAPYTANIE_002a_szaco [...].doc

1 pc. - (0)
2 Stołowa dwutarczowa szlifierka i polerka firmy Proxxon model SP/E, do precyzyjnej obróbki małych elementów Narzędzie do precyzyjnego, doskonałego szlifowania, polerowania i obróbki małych elementów. - wąska obudowa pozwalająca na obróbkę długich elementów, - elektroniczna, płynna regulacja obrotów, - wbudowany kanał odsysający z możliwością podłączenia odkurzacza, - szlifierka wyposażona w podpórki na obrabiane przedmioty oraz osłony, - posiadająca hamulec wału dla łatwiej wymiany tarcz, - końcówka wału po prawej stronie umożliwiająca zamontowanie przystawki polerskiej (w zestawie), W zestawie: - tarcza szlifierska korundowa 50 x 13mm, twardość N, - tarcza szlifierska karborundowa 50 x 13, - przystawka polerska

ZAPYTANIE_002b_szaco [...].doc

1 pc. - (0)
3 Szlifierka stołowa dwutarczowa Bosch GBG 35-15 Szlifierka stołowa Bosch GBG 35-15 to narzędzie przeznaczone do szlifowania, ostrzenia i wygładzania metalu. Doskonale się sprawdza podczas ostrzenia narzędzi roboczych oraz obróbki metalu. Mocna i solidna obudowa przystosowana do pracy w każdych warunkach. W zestawie 2 tarcze szlifierskie o różnych stopniach uziarnienia. Charakterystyka produktu: - Silnik indukcyjny o mocy 350W gwarantujący doskonałe rezultaty pracy i długą żywotność - Zwarta i kompaktowa konstrukcja ułatwia transport, dzięki czemu maszyna może być użytkowana w każdym warsztacie -Duże i łatwe do regulowania okulary ochronne zapewniające bezpieczną i precyzyjną pracę - Gumowe nogi szlifierki stołowej zapewniają niski poziom drgań oraz wysoką stabilność w trakcie pracy - Włącznik urządzenia zabezpieczony przed pyłem - Łatwa wymiana tarcz szlifierskich dla większej wydajności i komfortu pracy -Obudowa z odlewanej ciśnieniowo stali z łożyskami kulkowymi

ZAPYTANIE_002c_szaco [...].doc

1 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.5234 PLN

Criteria and formal conditions

Lp Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price - Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - przelew 30 dni, proszę potwierdzić (0)
3 Koszt dostawy - Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić (0)
4 Termin realizacji - do 21 dni od daty złożenia zamówienia (0)
Unlock the form

The number of page views - 1

Send a message to buyer