Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1366260 68/TEW/26 - Zakup materiałów na wymianę wodomierzy hurtowych Agnieszka Słomińska-Zielińska 2026-09-01 09:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1362514 36/DO/2026 Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych w budynkach Zamawiającego w podziale na części Agnieszka Słomińska-Zielińska 2026-09-01 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1366320 168/TUR/26 Napęd przepustnicy Emerson Monika Skiba 2026-09-01 13:24 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1361250 37/DO/2026 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowo- grawitacyjnej wraz z przykanalikami w ul. Żyrardowskiej, Kresowej oraz w drodze wewnętrznej (dz. ew. 49/17 obr.19) w m. Grodzisk Mazowiecki Marta Gerek 2026-09-03 10:00 Przetarg nieograniczony Robota budowlana Przejdź
1364916 38/DO/2026 Pobór prób i wykonanie analiz laboratoryjnych gleby i komunalnego osadu ściekowego powstającego w oczyszczalni ścieków w Chrzanowie Dużym oraz sporządzenie opinii dotyczących dawek stosowania osadu w ramach procesu R10 Marta Gerek 2026-09-03 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1366716 170/TUR/26 Wykonanie przeglądu rocznego gwarancyjnego zabudowy ciśnieniowej Rioned SkidCom na pojeździe Mercedes-Benz Sprinter przez autoryzowany serwis producenta Renata Maciejewska 2026-09-04 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1354862 30/DO/2026 Sukcesywna dostawa polielektrolitu do odwadniania komunalnego osadu ściekowego powstającego na oczyszczalni ścieków w Chrzanowie Dużym Marta Gerek 2026-09-14 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...