Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1363265 DZP.261.171.2026 Rozbiórka budynku mieszkalnego i gospodarczego z częściową rozbiórką ściany budynku magazynowego na terenie nieruchomości przy ul. Sierakowskiego 35. Mariusz Gruszczyński 2026-09-08 12:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1357635 DZP.261.161.2026 Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wytworzenie, dostawa, instalacja, konfiguracja, integracja, wdrożenie, pilotażowe uruchomienie, dokumentacja, szkolenie oraz wsparcie Zintegrowanej Platformy Wspomagania Zarządzania Zasobem Nieruchomości, wraz z dostawą i integracją sprzętu do inwentaryzacji 3D. Mariusz Gruszczyński 2026-09-08 13:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1369814 DZP.261.176.2026 Dostawa lodówek wolnostojących przeznaczonych do przechowywania żywności i kuchenek mikrofalowych do obiektu przy ul. Objazdowej 17 w Łodzi Izabela Strzelczyk 2026-09-10 11:00 Zapytanie o informację Dostawy Przejdź
1357032 DZP.261.160.2026 DZP.261.160.2026 Usługa polegająca na założeniu 2 700 Cyfrowych Książek Obiektu Budowlanego (c-KOB) dla nieruchomości zarządzanych/administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi Aleksandra Wysocka 2026-09-10 12:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...