Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1368635 Kompresy wykonane z wzty celulozowej oraz ora pojemniki plastikowe Box. Renata Cesarz 2026-09-07 09:46 Szacowanie wartości zamówienia Dostawy Przejdź
1361726 DEZP.261. 31 .2026 „Dostosowanie pomieszczeń piwnicznych w celu stworzenia mag azynu na sprzęt do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.” Zamówienia Publiczne 2026-09-08 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1368999 913/P/26 Świetlówki T5 i T8 Paweł Szewczyk 2026-09-09 08:00 Szacowanie wartości zamówienia Dostawy Przejdź
1369462 912/P/26 Materiały wodno-kanalizacyjne Paweł Szewczyk 2026-09-09 08:02 Szacowanie wartości zamówienia Dostawy Przejdź
1367868 LTO Taśma czyszcząca Aureliusz Kaczyński 2026-09-09 10:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368143 Zastosowanie rozwiązań dla osób niewidomych - zapewnienie informacji o planie pomieszczeń poprzez zaprojektowanie i wykonanie 10 sztuk planów tyflograficznych ze znacznikami dźwiękowymi oraz 10 szt. znaczników głosowych wraz z montażem. Agata Gryma 2026-09-14 11:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1359005 DEZP.261.32.2026 - „Dostawa wyposażenia dla Zakładu Farmakogenetyki oraz Dostawa aparatury medycznej dla Oddziału Toksykologii z Ośrodkiem Ostrych Zatruć celem pogłębienia diagnostyki i leczenia osób uzależnionych od alkoholu.” Zamówienia Publiczne 2026-09-18 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1201566 OJ S 209/2025 716474-2025 DEZP.261.40.2025 - „Wzmocnienie poziomu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu: prace termomodernizacyjne na budynku F, poprawa dostępności wejścia głównego. Poprawa efektywności energetycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu poprzez modernizację źródła ciepła, termomodernizację wraz z instalacją OZE: Etap 1: Termomodernizacja bud. D i E, Etap 2: Modernizacja systemu energetycznego w zakresie budowy układu wysokotemperaturowych pomp ciepła, wspomaganych instalacją paneli fotowoltaicznych oraz magazynem energii, przeznaczonych do przygotowania ciepłej wody użytkowej ze wsparciem układu z zastosowaniem kogeneracji i kotłów gazowych.” Zamówienia Publiczne 2026-09-18 09:00 Przetarg nieograniczony Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...