Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1355193 ZP-26-100UN DOSTAWA CZEPKÓW, RĘKAWIC, FARTUCHÓW, MASEK, KOSZUL II Anna Ramska 2026-09-09 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1354873 ZP-26-101UN IGŁY I STRZYKAWKI Patrycja Guja 2026-09-09 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1358668 ZP-026-090UN DOSTAWA WYROBÓW DO DIALIZY NERKOWEJ, WĄTROBOWEJ, HEMODIALIZ I PLAZMAFEREZ Anna Ramska 2026-09-14 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1358674 ZP-26-102UN DOSTAWA IMPLANTÓW LARYNGOLOGICZNYCH, PROTEZ GŁOSU, PROTEZEK STRZEMIĄCZKOWYCH Bożena Radek 2026-09-15 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1360206 ZP-26-099UN DOSTAWA LEKÓW 30 Barbara Huchro 2026-09-17 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1364330 ZP-26-104UN DOSTAWA ODCZYNNIKÓW 5 Barbara Huchro 2026-09-29 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1364339 ZP-26-105UN DOSTAWA ODCZYNNIKÓW 6 Barbara Huchro 2026-09-30 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367694 ZP-26-110UN UNITY LARYNGOLOGICZNE – 4 SZTUKI Anna Ramska 2026-10-02 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367703 ZP-26-107UN DOSTAWA APARATÓW USG Barbara Huchro 2026-10-02 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367686 ZP-26-108UN DOSTAWA MIKROSKOPU LARYNGOLOGICZNEGO (USZNEGO) 2 Patrycja Guja 2026-10-02 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367710 ZP-26-112UN ZESTAWY DO ZABIEGÓW FOTOFEREZY Anna Ramska 2026-10-05 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...