Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1367569 RI.271.1.18.2026.KB „Modernizacja bazy magazynowej w Bninie na sprzęt niezbędny do realizacji zadań OLiOC” Referat Inwestycji 2026-09-08 09:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1367565 RI.271.1.17.2026.KB „Modernizacja bazy magazynowej w Sadkach na sprzęt niezbędny do realizacji zadań OLiOC”. Referat Inwestycji 2026-09-08 09:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1368183 RI.271.1.19.2026.KB Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę magazynu obrony cywilnej Referat Inwestycji 2026-09-09 09:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1365371 RI.271.3.13.2026 Świadczenie usług w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Sadki w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Referat Inwestycji 2026-10-02 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...