Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1369112 IRG.271.25.2026 ROBOTY BUDOWLANE: Przebudowa drogi gminnej 364532K ul. Nowy Świat w km od 0+447,00 do km 0+853,00 w miejscowości Rabka-Zdrój, Gmina Rabka-Zdrój Marta Rajca 2026-09-18 08:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1369115 IRG.271.26.2026 ROBOTY BUDOWLANE: Przebudowa istniejących miejsc postojowych wraz z zagospodarowaniem terenu (Cmentarz) przy ul. Kilińskiego w Rabce Zdroju Marta Rajca 2026-09-18 08:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1367688 WOM.271.38.2026 Budowa infrastruktury OZE dla rozwoju funkcjonowania Klastra Energii Brama Podhala – projekt demonstracyjny wodorowego magazynu energii Waldemar Żubka 2026-10-02 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...