Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1366433 Zakup wraz z dostawą obuwia roboczego. Kamila Pikuła 2026-09-04 07:44 Aukcja zniżkowa - od ceny wykonawcy Dostawy Przejdź
1366550 Zakup wraz z dostawą obuwia roboczego. Kamila Pikuła 2026-09-04 08:00 Aukcja zniżkowa - od ceny wykonawcy Dostawy Przejdź
1366538 Zakup wraz z dostawą koszul flanelowych roboczych BHP. Kamila Pikuła 2026-09-04 09:00 Aukcja zniżkowa - od ceny wykonawcy Dostawy Przejdź
1366544 Zakup wraz z dostawą kamizelek ochronnych ocieplanych. Kamila Pikuła 2026-09-04 09:30 Aukcja zniżkowa - od ceny wykonawcy Dostawy Przejdź
1368406 Zakup wraz dostawą druków dla Przedsiębiorstwa. Kamila Pikuła 2026-09-07 07:50 Aukcja zniżkowa - od ceny wykonawcy Dostawy Przejdź
1360959 TI.261.48.2026 Sprzedaż i dostawa dwóch samochodów ciężarowych typu wywrotka trójstronna o DMC do 7300 kg. Artur Połys 2026-09-08 11:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368881 TI.21.3.27.2026 Demontaż części komina na dachu budynku Zamawiającego zlokalizowanego w Olsztynie k/Częstochowy przy ul. Norwida 25 w Olsztynie. Bartosz Szyller 2026-09-10 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1360334 TI.261.46.2026. Leasing operacyjny z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu o DMC 26 000 kg z żurawiem, koszem roboczym oraz wciągarką. Artur Połys 2026-09-14 11:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368700 TI.21.1.10.2026 Budowa sieci wodociągowej w Częstochowie w ulicy Limanowskiej dz. nr 5/16 obręb 0100 Bartosz Szyller 2026-09-24 10:00 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...