Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1348428 KZP.382.14.2026 Dostawa licencji bezterminowej na oprogramowanie – symulator VR umożliwiający prowadzenie oględzin kryminalistycznych wraz z wdrożeniem i sprzętem komputerowym Katarzyna Wysocka 2026-09-02 08:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1360955 KZP.382.15.2026 Dostawa systemu, sprzętu i wyposażenia dotyczącego nowoczesnego studia filmowego jako narzędzia do tworzenia materiałów wideo/filmów 360 stopni wraz z wdrożeniem. Katarzyna Wysocka 2026-09-02 08:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1339565 KZP.382.10.2026 „Kompleksowa rewitalizacja terenu Starego Szpitala w Nowym Targu poprzez wykonanie prac budowlanych, rozbiórkowych wraz z zagospodarowaniem terenu” Monika Holuk-Augustyn 2026-09-02 10:00 Przetarg nieograniczony Robota budowlana Przejdź
1361112 KZP.382.16.2026 Usługa realizacji szkoleń wzmacniających potencjał administracyjny dla kadry ANS w Nowym Targu w zakresie kompetencji transwersalnych wraz z cateringiem Katarzyna Wysocka 2026-09-03 08:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...