Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1353398 WZ-091-11/26 Świadczenie usług ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej oraz ryzyk terroryzmu i sabotażu MPK - Łódź Spółka z o.o. Dominika Grzelak-Kamińska 2026-09-03 13:00 Negocjacje z ogłoszeniem - wnioski Usługa Przejdź
1359027 WZ-091-49/26 Naprawa i regeneracja podzespołow i części tramwajowych Katarzyna Grządziel-Kozińska 2026-09-04 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1360911 WZ-091-65/26 Dostawa gazów technicznych Aleksandra Kawczyńska 2026-09-04 12:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1353963 WZ-090-20/26 Dostawa myjki wysokociśnieniowej na przyczepie dla Zakładu Torów i Sieci Aleksandra Dziadosz 2026-09-07 12:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1328441 WZ-091-48/26 Dostawa materiałów biurowych Aleksandra Dziadosz 2026-09-09 12:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1360707 WZ-091-59/26 „Dzierżawa i kompleksowa obsługa mobilnych urządzeń kontrolerskich wraz z oprogramowaniem” Dominika Grzelak-Kamińska 2026-09-09 13:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1353337 WZ-091-8/26 Ubezpieczenia komunikacyjne MPK - Łódź Spółka z o.o. Magdalena Kalisiewicz 2026-09-11 13:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1303016 WZ-091-15/26 Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą ładowania Monika Bogacka 2026-09-15 13:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...