Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1368444 SA.270.2.22.2026 Rozbiórka części starego ogrodzenia szkółki leśnej w Leśnictwie Jodłówka Jakub Wacnik 2026-09-09 08:30 Zapytanie ofertowe Robota budowlana Przejdź
1369458 SA.270.2.23.2026 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad zadaniem Utrzymanie i przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Nadleśnictwa Brzesko Jakub Wacnik 2026-09-09 11:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...