| 1363636 |
Dostawa wyposażenia ratowniczego z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej dla Straży Miejskiej w Bydgoszczy w roku 2026 - w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026 |
Straż Miejska w Bydgoszczy |
2026-09-08 09:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1368243 |
Zapewnienie ulicznych wystepów szczudlarzy oraz postaci świątecznych |
Biuro Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą |
2026-09-10 08:30 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1369584 |
DOA.271.2.6.2026 Dostawa sprzętu AGD i RTV dla potrzeb Działu Pomocy Osobom w Kryzysie Bezdomności Miejskie-go Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bydgoszczy |
2026-09-14 09:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1361329 |
WZP.271.39.2026.B Opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej wraz z dokumentacją projektową budowy budynku przystani wioślarskiej przy ul. Babia Wieś 3–5 w Bydgoszczy |
Wydział Zamówień Publicznych |
2026-09-14 10:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Usługa |
Przejdź |
| 1365100 |
WZP.271.40.2026.B Wykonanie robót budowlanych polegających na bagrowaniu dna zbiorników wodnych z zalegających namułów oraz remoncie umocnień skarp oraz dna zbiorników i rowu na terenie Parku Centralnego w Bydgoszczy |
Wydział Zamówień Publicznych |
2026-09-14 10:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1366890 |
DOA.271.1.19.2026 Dostawa wyposażenia kuchennego, gospodarczego i łazienkowego dla potrzeb Działu Pomocy Osobom w Kryzysie Bezdomności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy |
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bydgoszczy |
2026-09-15 09:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1331119 |
WZP.271.6.2026.E Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku Przedszkola nr 34 przy ul. Dmowskiego 11 w Bydgoszczy |
Wydział Zamówień Publicznych |
2026-09-15 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1325933 |
WZP.271.5.2026.E Wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji wraz z przebudową budynku byłego Zespołu Szkół dla Dorosłych przy ul. Wiślanej 27 na potrzeby Straży Miejskiej |
Wydział Zamówień Publicznych |
2026-09-17 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1333468 |
zaprojektuj i wybuduj monitoring miejski w Bydgoszczy |
Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności |
2026-09-25 12:00 |
Zapytanie ofertowe |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1361399 |
WZP.271.8.2026.E Wykonanie aktualizacji dokumentacji projektowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Kombatantów 2 w Bydgoszczy |
Wydział Zamówień Publicznych |
2026-09-30 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |