Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1350081 NZP/82/P/26 Dostawa materiałów jednorazowych do zabiegów w obrębie naczyń wieńcowych Dział Zamówień Publicznych 2026-08-31 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1349222 NZP/63/P/26 Usługa serwisu pogwarancyjnego aparatury medycznej firmy Olympus Dział Zamówień Publicznych 2026-09-03 10:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1352074 NZP/85/P/26 Dostawa odczynników do diagnostyki alergii Dział Zamówień Publicznych 2026-09-04 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1339006 NZP/13/P/26 Dostawa sprzętu jednorazowego użytku Dział Zamówień Publicznych 2026-09-07 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1349093 NZP/72/P/26 Dostawa sprzętu jednorazowego użytku stosowanego w procedurach neonatologicznych Dział Zamówień Publicznych 2026-09-07 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1357309 NZP/87/D/26 Robota budowlana w zakresie zadania: Przebudowa/modernizacja Pionu Położnictwa i Patologii Ciąży Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Dział Zamówień Publicznych 2026-09-11 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1346900 NZP/73/P/26 Zakup lady rejestracyjnej Dział Zamówień Publicznych 2026-09-15 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1346894 NZP/84/P/26 Dostawa produktów leczniczych- programy lekowe i chemioterapia Dział Zamówień Publicznych 2026-09-21 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1352526 NZP/83/P/26 Dostawa produktów leczniczych – chemioterapia Dział Zamówień Publicznych 2026-09-21 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...