| 1364399 |
Materiały ochronne do kabiny suszarniczo-lakierniczej |
Liwia Graczyk |
2026-09-02 09:38 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365561 |
Przyłbica spawalnicza |
Liwia Graczyk |
2026-09-02 10:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365748 |
odzież.rob/KK/szacowanie/2026 Szacowanie- zakup odzieży roboczej, medycznej oraz przedmiotów ochrony indywidualnej. |
Kornelia Krawczyńska |
2026-09-02 10:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1364551 |
41/2026 Szacowanie wartości zamówienia na dostawę wyposażenia BHP |
Anna GRZELAK |
2026-09-02 10:59 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366336 |
Części zamienne i akcesoria do pojazdów i ich silników |
Liwia Graczyk |
2026-09-03 08:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365051 |
21/JR/INŻ/2026 Dostawa maszyn szwalniczych i zakuwarek pneumatycznych. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 10:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365134 |
23/JR/INŻ/2026 Dostawa mikroskopów stereoskopowych. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 11:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365104 |
22/JR/INŻ/2026 Dostawa agregatów do filtracji oleju. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 11:30 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365153 |
25/JR/INŻ/2026 Dostawa mobilnej wytaczarki napawarki. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 11:30 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365148 |
24/JR/INŻ/2026 Dostawa prasy hydraulicznej. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 11:30 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365162 |
26/JR/INŻ/2026 Dostawa stołu spawalniczego i narzędzi do stołu spawalniczego. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 12:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365180 |
27/JR/INŻ/2026 Dostawa wózków warsztatowych i narzędziowych. |
Jakub ROZWALKA |
2026-09-03 12:30 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1351533 |
MAT/195/DB/2026 DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - BERET KOLORU OLIWKOWEGO POLOWY 422/MON |
Dominika Bręśkiewicz |
2026-09-04 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1347928 |
MAT/187/KO/2026 DOSTAWA - SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW I ŚRODKÓW PROFILAKTYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA (MAT/187/KO/2026) |
Klaudia Okoń |
2026-09-07 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366611 |
HNS/214/Z/3/AW/2026 Usługa przeglądu sprawności technicznej taboru kolejowego - lokomotyw spalinowych oraz wagonów towarowych wg poziomu utrzymania P3 na Składach 4 RBLog |
Agnieszka WOJTCZAK |
2026-09-09 11:30 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1357028 |
MAT/202/MT/2026 DOSTAWA – ZAKUP PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA - CZAPKA ROGATYWKA POLOWA wz. 425/MON (NR SPRAWY: MAT/202/MT/2026) |
Magdalena Tometczak |
2026-09-16 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366500 |
MED/211/KO/2026 USŁUGA - MEDYCYNA PRACY DLA PRACOWNIKÓW CYWILNYCH I ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH. ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE W ZAKRSIE BADAŃ ZLECONYCH NA LATA 2027-2028 (MED/211/KO/2026) |
Klaudia Okoń |
2026-10-06 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |