| 1363371 |
2812.3.OBR.2026 Zakup foli specjalistycznej (rękawów) do zabezpieczenia przechowywania broni - 2812.3.OBR.2026 |
Radosław BOGUCKI |
2026-09-01 13:45 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1364168 |
362/W/2026 Przegląd sprzętu medycznego znajdującego się na wyposażeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek wojskowych i instytucji będących na jego zaopatrzeniu. |
Mariola MŁYNARCZYK |
2026-09-02 08:00 |
Zapytanie o informację |
Usługa |
Przejdź |
| 1364817 |
wykonanie sygnetów ze srebra z logo |
Marta Seweryniak |
2026-09-02 08:23 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Usługa |
Przejdź |
| 1365894 |
ODBIÓR I UNIESZKODLIWIENIE ODPADÓW POKONSUMPCYJNYCH - PRODUKTÓW UBOCZNYCH KAT. 3 Z PUNKTÓW ŻYWIENIA NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 24. WOG |
Katarzyna KOCHAN |
2026-09-02 09:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Usługa |
Przejdź |
| 1365079 |
wykonanie sygnetów ze złota z logo |
Marta Seweryniak |
2026-09-02 11:55 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Usługa |
Przejdź |
| 1362576 |
60/2026 Dostawa i montaż sprzętu służby żywnościowej o charakterze środka trwałego na potrzeby 24 WOG Giżycko w 20206r. |
Agnieszka GIL |
2026-09-04 08:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366102 |
wykonanie repliki szabli husarskiej wz. 1750 z pochwą na tablo |
Marta Seweryniak |
2026-09-04 09:16 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Usługa |
Przejdź |
| 1365282 |
Usprawnienie kadłuba i silnika łodzi minerskiej morskiej małej S 4800 w m. Orzysz |
Adriana ŻEGLEŃ-SZMIT |
2026-09-04 12:00 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Usługa |
Przejdź |
| 1366059 |
8/ZO/2026 Wykonanie usługi w zakresie uprzątnięcia terenu – wywiezienie gałęzi i karp drzew po wykonanej wycince drzew na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Kętrzyńskiego w m. Bemowo Piskie |
Aneta Milkamanowicz |
2026-09-08 08:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1360234 |
2812.2.OBR.2026 Farby specjalne do SpW SUiE - 2812.2.OBR.2026 |
Radosław BOGUCKI |
2026-09-08 08:31 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1364607 |
2812.4.OBR.2026 Zakup mierników elektronicznych do SpW SUiE - 2812.4.OBR.2026 |
Radosław BOGUCKI |
2026-09-08 11:43 |
Szacowanie wartości zamówienia |
Dostawy |
Przejdź |
| 1357217 |
56/2026/OBR Usługi w zakresie ochrony osób i mienia oraz monitoringu świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na terenie administrowanym przez 24 WOG w latach 2026-2029 |
Marzena Prokopczuk |
2026-09-10 09:00 |
Zamówienie w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa |
Usługa |
Przejdź |