- Strona główna
- Postępowanie ID 1209284
Wadium w 2 minuty
Uzyskaj wadium bez dokumentów i odchodzenia od komputera, w 3 krokach:
kliknij podaj dane opłać online
Sprawdź, jak to zrobić - Film
Postępowanie ID: 1209284 :
WSZSL/FZ-103/25 DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH, CHEMIOTERAPII ORAZ LEKU REMDESIVIR
Wystawiający
-
UżytkownikMonika Krzak
-
Organizacja
-
Wiadomość do zamawiającego
Terminy
-
Zamieszczenia2025-11-05 08:44:00
-
Składania2025-12-08 11:00:00
-
Otwarcie ofert2025-12-08 11:30:00
-
TrybPrzetarg nieograniczony
-
RodzajDostawy
Wymagania i specyfikacja
Szanowni Państwo,
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych:
1) stosowanych w ramach programów lekowych oraz
2) stosowanych w ramach chemioterapii
3) stosowanych przeciwwirusowo
szczegółowo opisanych w formularzu asortymentowo-cenowym Załączniku 2A do SWZ.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Łączna liczba części w niniejszym postępowaniu: 103.
Wszelkie zapisy znajdujące się w SWZ dotyczące oferty odnoszą się również do oferty częściowej. Jeżeli w SWZ nie został zamieszczony zapis, której części dotyczy określony artykuł, paragraf, ustęp, warunek, formularz, dokument itp. – oznacza, że dotyczy wszystkich części.
3. Zamawiający określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia – w związku z tym faktem korzysta z możliwości wskazanej w art. 246 ust. 2 uPzp.
4. Warunki dotyczące wykonywania zamówienia określone zostały również w projekcie umowy w Rozdziale XX SWZ.
5. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty:
a) były produktami leczniczymi dopuszczonymi do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. Prawo Farmaceutyczne -dotyczy wszystkich części
b) były wymienione w obowiązującym Obwieszczeniu MZ w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych:
- w Części B ( Leki dostępne w ramach programu lekowego ) – dotyczy części od 1 do 83
- w Części C ( Leki stosowane w ramach chemioterapii) – dotyczy części od 84 do 101
- części oznaczone *,**,***,****,***** - zgodnie z zapisami znajdującymi się pod Załącznikiem nr 2A – Formularz asortymentowo – cenowy.
w załącznikach do postępowania zamieszczono ogłoszenie, SWZ oraz pozostałą dokumentację związaną z przedmiotem zamówienia.
Pod linkiem dostępna jest Instrukcja składania ofert/wniosków dla Wykonawców.
W związku z obowiązującą od 18.10.2018 Dyrektywami Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych informujemy, że w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu przekazywanie ofert/wniosków oraz komunikacja odbywa się zgodnie z zapisami załączonej dokumentacji.
Zamawiający rekomenduje prowadzenie komunikacji za pomocą platformazakupowa.pl.
W związku z powyższym przycisk “Wyślij wiadomość do zamawiającego” służy do:
Zadawania pytań do SWZ
Odpowiedzi na wezwanie do uzupełnienia oferty
Przesłania odwołania/inne
Jeżeli będą Państwo mieli pytania związane z procesem złożenia oferty/wniosku prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformazakupowa.pl:
tel. 22 101 02 02
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl
Przypominamy, że oferta/wniosek składany elektronicznie musi zostać podpisana elektronicznym kwalifikowanym podpisem.
Załączniki do postępowania
Pobierz wszystkie załączniki
Komunikaty Wyślij wiadomość do zamawiającego
|
2025-12-01
11:32:15
|
Monika Krzak |
ODPOWIEDZI
NA
PYTANIA
Załączniki |
|
2025-11-19
12:23:21
|
Monika Krzak |
MODYFIKACJA
DOTYCZĄCA
CZĘŚCI
45
I
85
ZAŁĄCZNIKA
2A_FORMULARZ
ASORTYMENTOWO
-
CENOWY
Załączniki |
Wiadomość nie zostanie wyslana
Twoja wiadomość nie zostanie wysłana, czy jestes pewien ze chcesz zrezygnować z wysłania wiadomości?
Załączniki
