Platforma zakupowa

Szkoła Policji w Pile jako pierwsza jednostka policji i jedna z pierwszych w Polsce jednostek podlegających pod prawo zamówień publicznych wdrożyła platformę zakupową.

Platforma Zakupowa Open Nexus wdrożona w SPwP służy do przeprowadzania postępowań zakupowych do kwoty 30tys EUR nie objętych Ustawą o Zamówieniach Publicznych. Dbając o przejrzystość przeprowadzanego procesu zakupowego oraz zasadę równego traktowania dostawców, oddajemy do dyspozycji dostawców klika funkcji:
W zakładce "Aktualne postępowania" znajdziecie Państwo nasze publiczne postępowania zakupowe. Zapraszamy do składani ofert.
Zakładka "Zostań dostawcą" pozwala na dopisanie swojej firmy do grona dostawców w jednej lub kliku wybranych grupach asortymentowych.

Dzięki działaniu na platformie zakupowej dostawcy mają możliwość dotarcia do zapytań wszystkich szkół policji w kraju oraz do znacznej większości komend wojewódzkich. Zachęcamy zatem wszystkich solidnych dostawców do dołączenia do grona dostawców. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z platformy zakupowej ułatwi komunikację z dostawcami i przyspieszy proces zakupowy.