Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1358025 U/19/2026/B1 U/19/2026/B1 Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla pracowników Uniwersytetu Opolskiego, część nr 1 – Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi Zamówienia Publiczne UO 2026-09-10 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1350044 D/67/2026 D/67/2026 Zakup i dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby różnych jednostek Uniwersytetu Opolskiego Zamówienia Publiczne UO 2026-09-11 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366728 B/15/2026/A B/15/2026/A - Remont w Collegium Iuridicum – hol przed aulą 5.18 oraz remont w Collegium Salutis Humanae - wymiana okien oraz montaż rolet. Zamówienia Publiczne UO 2026-09-15 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1357180 D/63/2026/A D/63/2026/A Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego, część nr 4 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla Instytutu Informatyki. Zamówienia Publiczne UO 2026-09-15 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367739 B/12/2026/A B/12/2026/A - Malowanie klatki schodowej i holu w budynku Domu Studenta „Niechcic”. Zamówienia Publiczne UO 2026-09-17 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1357520 D/70/2026 D/70/2026 Sukcesywny zakup i dostawa laptopów (komputerów przenośnych) wraz z dodatkowymi akcesoriami dla różnych jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Opolskiego Zamówienia Publiczne UO 2026-09-28 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...