| 1350608 |
5B10.291.1.93.2026.MR Świadczenie usługi prowadzenia zajęć dydaktycznych z zakresu Psychoterapii dzieci i młodzieży, moduł III, wariant B - dla Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, według części: Część I – Teoria i praktyka w modelu poznawczo-behawioralnym, założenia, zastosowania, skuteczność i naukowe postawy terapii poznawczo-behawioralnej, Część II – Diagnoza zaburzeń psychicznych wieku dorosłego i wieku rozwojowego z uwzględnieniem konceptualizacji poznawczo-behawioralnej, Część III – Terapia behawioralna – techniki, Część IV – Terapia i techniki poznawcze. |
Małgorzata Rothe |
2026-09-10 10:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Usługa |
Przejdź |
| 1348816 |
5B10.291.1.66.2026.ER Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie systemu telewizji dozorowej (CCTV) w budynku Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 59 w Gdańsku |
Ewa Rola |
2026-09-11 11:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1339758 |
5B10.291.1.84.2026.MJ Dostawa spektrofluorymetru do badań w zakresie widzialnym i bliskiej podczerwieni dla Zakładu Spektroskopii Fazy Skondensowanej Uniwersytetu Gdańskiego |
Marta Jagielska |
2026-09-14 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1344902 |
5B10.291.1.71.2026.KK Dostawa dwóch wytrząsarek termicznych wraz z zestawami wymiennych bloków grzewczych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego |
Kamil Korytowski |
2026-09-15 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1345396 |
5B10.291.1.87.2026.MZ Dostawa zestawu do chromatografii cieczowej w skali analitycznej dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego |
Mirosława Zalewska |
2026-09-15 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1351502 |
5B10.291.1.57.2026.KK Dostawa 3 szt. komputerów przenośnych z dotykowym ekranem dla Międzynarodowego Centrum Teorii Technologii Kwantowych Uniwersytetu Gdańskiego |
Kamil Korytowski |
2026-09-25 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1350640 |
5B10.291.1.75.2026.MP Dostawa komputerów przenośnych wraz z akcesoriami dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji |
Magdalena Pietruszewska |
2026-09-28 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1346209 |
5B10.291.1.92.2026.MZ Dostawa mikroprobówkowego homogenizatora kulkowego dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego |
Mirosława Zalewska |
2026-09-28 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1351260 |
5B10.291.1.82.2026.RS Dostawa serwerów obliczeniowych dla Centrum Informatycznego Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji. |
Rafał Szarek |
2026-10-01 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365406 |
5B10.291.1.85.2026.BM Dostawa cieplarki laboratoryjnej dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego |
Beata Makowska |
2026-10-02 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1360573 |
5B10.291.1.99.2026.MZ Dostawa modułowego systemu wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego |
Mirosława Zalewska |
2026-10-05 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366186 |
5B10.291.1.95.2026.BM Dostawa małoobszarowego ksenonowego symulatora światła słonecznego dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego |
Beata Makowska |
2026-10-07 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1351511 |
5B10.291.1.94.2026.MJ Dostawa systemu chromatografii cieczowej do rutynowego oczyszczania białek w laboratoriach badawczych dla Zakładu Biochemii Białek Uniwersytetu Gdańskiego |
Marta Jagielska |
2026-10-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1367202 |
5B10.291.1.102.2026.MK Dostawa trzech komór fitotronowych dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. |
Marta Kujawska-Nowik |
2026-10-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1368130 |
5B10.291.1.88.2026.BM; Dz. U. S. 170/2026 606255-2026 Dostawa kompletnego używanego zestawu do ultrawysokosprawnej chromatografii cieczowej (UHPLC) sprzężonej ze spektrometrem mas pojedynczego kwadrupola (LC-MS) dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego |
Beata Makowska |
2026-10-08 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |