Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1342292 ZP.220.106.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych dla USK-2 PUM w Szczecinie. Wioletta Sybal 2026-09-03 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1349110 ZP.220.110.26 Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie. Anna Skrzypiec 2026-09-04 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1355887 ZP.220.108.26 Dostawa zestawów aspiracyjnych do pompy Engine Eliza Koladyńska - Nowacka 2026-09-07 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1355289 ZP.220.111.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych sterylnych dla USK-2 PUM w Szczecinie. Anna Skrzypiec 2026-09-11 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1357347 ZP.220.107.26 ZP.220.107.26 Dostawa pieluch dla dorosłych i dla dzieci oraz podkładów chłonnych dla USK-2 PUM w Szczecinie Przemysław Frączek 2026-09-15 09:30 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1357499 ZP.220.109.26 ZP.220.109.26 Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 2 PUM w Szczecinie oraz ich pełnoletnich dzieci, współmałżonków i partnerów życiowych Przemysław Frączek 2026-09-15 09:30 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1364457 ZP.220.112.26 Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii nowotworów na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie Anna Skrzypiec 2026-09-25 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1367775 ZP.220.115.26 ZP.220.115.26 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych oraz etykiet do oznaczania leków dla USK-2 PUM w Szczecinie Monika Woźniak 2026-10-02 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...