Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1368464 ACP.251.103.2026 Świadczenie usługi ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej wykładowców akademickich Politechniki Lubelskiej Katarzyna Lakutowicz-Frąk 2026-09-14 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1354484 ACP.251.83.2026 Dostawa zintegrowanego systemu ciągłej diagnostyki i monitorowania obrabiarek CNC z akwizycją danych procesowych w czasie rzeczywistym Marta Paruch 2026-09-15 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1348840 ACP.251.35.2026 Zaprojektowanie, wykonanie i uruchomienie dostępnej aplikacji web ułatwiającej wybór kierunku studiów dla Politechniki Lubelskiej Anna Giszczak 2026-09-15 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1353127 ACP.251.92.2026 Przepływomierz powietrza wraz z osprzętem montażowym, przeznaczony do pomiaru masowego strumienia powietrza zasysanego przez silnik spalinowy pojazdu badawczego Anna Giszczak 2026-09-16 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1349816 ACP.251.81.2026 Dostawa komputerów laboratoryjnych Małgorzata Borkowska 2026-09-18 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1347114 ACP.251.84.2026 Dostawa komputerów mobilnych i tabletów na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. Justyna Chyżyńska 2026-09-28 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1360599 ACP.251.95.2026 Sukcesywna dostawa akcesoriów komputerowych dla Politechniki Lubelskiej Marta Paruch 2026-09-29 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...