Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1362773 ZP187/055/D/26 Dostawa licencji edukacyjnej systemu informacji geograficznej (GIS) dla Politechniki Gdańskiej Renata Bartuś 2026-09-01 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1366334 ZP/166/008/U/26 Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów niebezpiecznych wytwarzanych przez jednostki organizacyjne Politechniki Gdańskiej Angelika Talpa 2026-09-07 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1355163 ZP/173/055/D/26 Dostawa sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Gdańskiej Marcin Kasperowicz 2026-09-08 10:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366468 ZP 17/WILiŚ/2026, CRZP 189/002/D/26 Dostawa mebli do sali wykładowej nr 457 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Julia Olszewska 2026-09-08 11:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...