Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1365995 DZ.26.121.2026 „Kompleksowa usługa utrzymania, obsługi technicznej i diagnostycznej urządzeń sterowania ruchem kolejowym (srk) i elektrycznego ogrzewania rozjazdów (eor) zlokalizowanych na terenie Punktu Techniczno-Eksploatacyjnego w Krakowie” Zamówienia Publiczne 2026-09-08 10:00 Przetarg regulaminowy - FP Usługa Przejdź
1358685 DZ.26.214.2026 DZ.26.214.2026 "Świadczenie usługi wynajmu autobusów wraz z kierowcami do realizacji przewozów w ramach Małopolskich Linii Dowozowych" Zamówienia Publiczne 2026-09-18 11:30 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...