Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1363949 10315 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa wykonania rurociągu dogrzewającego stację RS-2 Arkadiusz Dudkiewicz 2026-08-31 08:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1363936 10299 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa wymiany przewodów grzejnych na przenośnikach popiołów FGT 4 komplety w OB01 Arkadiusz Dudkiewicz 2026-08-31 08:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1365944 10320 Zamówienie na dostawę akumulatora Arkadiusz Dudkiewicz 2026-08-31 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1364754 10262 Zamówienie na dostawę monitora prędkości, wyłącznika linkowego i czujnika Arkadiusz Dudkiewicz 2026-08-31 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1363128 10305 Zamówienie na dostawę pomp dozowania chemii do instalacji UOC Arkadiusz Dudkiewicz 2026-08-31 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1366005 10316 Zamówienie na dostawę części do generatora Arkadiusz Dudkiewicz 2026-09-02 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1365836 10320 Zamówienie na dostawę wentylatora uszczelniającego klapę by-pass Arkadiusz Dudkiewicz 2026-09-02 08:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1360644 OZP-271-TP-47/2026 Postępowanie o zawarcie umowy ramowej w zakresie sukcesywnego świadczenia usług montażu rusztowań na rzecz Zamawiającego w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie Anna Janczura 2026-09-03 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1365251 10278 Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie, dostawa, montaż i przegląd regałów Arkadiusz Dudkiewicz 2026-09-04 08:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1352943 OZP-271-TP-45/2026 Wykonanie prac zgodnie z Warunkami Przyłączenia Tauron Dystrybucja S.A. w zakresie dokumentacji projektowej i robót w branży elektrycznej w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów- POWTÓRZONE Ewa Waszczyk 2026-09-14 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...