Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1366886 TP-76/26 Dostawa odczynników i materiałów eksploatacyjnych wraz z dzierżawą aparatu do badań immuno(cyto)histochemicznych Mirosława Formińska 2026-09-10 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1362614 TP-75/26 Przebudowa i remont w związku z obudową i usuwaniem dymu dla 4 istniejących klatek schodowych K1, K2, K3 i K4 w budynku A Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego w Poznaniu TP-75/26 Sławomir Spychała 2026-09-11 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1356598 PN-72/26 Usługa utrzymania czystości wraz z wykonywaniem czynności pomocniczych przy pacjentach w pomieszczeniach Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Izabela Sobańska 2026-09-14 08:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1352738 PN-60/26 Wdrożenie systemu e-usług poziomu dojrzałości 5 wraz z systemem analitycznym AI dla danych medycznych KTG, USG i densytometrycznych Alicja Jeske 2026-09-14 09:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1362492 PN-74/26 Dostawa wyrobów medycznych (22 części) Adam Pietrzak 2026-09-21 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...