Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1364240 RI.271.41.2026 Przebudowa placu zabaw w m. Płoskie Wydział Rozwoju Gminy i Inwestycji 2026-09-02 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Dostawy Przejdź
1363601 RI.042.7.2026 Zapytanie ofertowe na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania polegającego na budowie drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 849 w miejscowości Skokówka-Żdanów w ramach projektu pn.: „Rozwój Zintegrowanego Systemu Elektromobilności MOF Zamościa” Wydział Rozwoju Gminy i Inwestycji 2026-09-02 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1358209 RI.271.40.2026 Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość Wydział Rozwoju Gminy i Inwestycji 2026-09-07 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1365694 RI.271.42.2026 Budowa studni ppoż przy sali gimnastycznej w m. Kalinowice Wydział Rozwoju Gminy i Inwestycji 2026-09-11 10:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...