| 1363767 |
95/BZP-U.510.78.2026/ŻGW „Wykonanie nasadzeń drzew wraz z ich trzyletnią pielęgnacją w rejonie ul. Modrej i ul. Tama Pędzichowska w Gdańsku” |
Żaneta Gawęcka-Wątroba |
2026-09-02 11:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Usługa |
Przejdź |
| 1355038 |
89/BZP-U.510.73.2026/AS „Budowa Centrum Sportu Młodzieżowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 244 – lekkoatletyczna strefa rozgrzewkowa” |
Adam Szurpit |
2026-09-03 11:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1365904 |
BZP-PU.511.116.2026/AS Skwer „Bzowa - Czerwony Dwór” - zadanie Rady Dzielnicy 2026. |
Anna Szalczewska |
2026-09-03 23:59 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1362868 |
90/BZP-U.510.76.2026.MW Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn.: „Wydłużenie przystanków tramwajowych w celu dostosowania ich do obsługi taborem tramwajowym o długości powyżej 45 metrów - etap 1” |
Magdalena Wojciechowska |
2026-09-07 12:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Usługa |
Przejdź |
| 1355420 |
96/BZP-U.510.79/2026/JM „Strefa Sportu Rekreacji i Zabaw w Szkole Podstawowej nr 48 i Przedszkolu nr 5 w Gdańsku.” etapy IV, V, VI i VII w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego 2023/2024/2025/2026 – realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj. |
Edmund Perszowski |
2026-09-08 11:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1355817 |
79/BZP-U.510.69.2026/MS Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Termomodernizacja budynku wraz z dostosowaniem obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz budowa dźwigu zewnętrznego w budynku Szkoły Podstawowej nr 69 im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Gdańsku przy ul. Zielony Trójkąt 1 w ramach przedsięwzięcia pn.: "Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych należących do Gminy Miasta Gdańska" |
Marta Szymańska |
2026-09-11 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1356009 |
76/BZP-U.510.67.2026/MW Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Termomodernizacja budynku wraz z dostosowaniem obiektu do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych oraz budowa dwóch dźwigów zewnętrznych w budynku szkoły i starych warsztatów Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 238 |
Magdalena Wojciechowska |
2026-09-11 12:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1356722 |
100/BZP-U.500.23.2026/ŻGW Dostawa i montaż wyposażenia do Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku przy ul. Wyzwolenia, w ramach programu Gdańsk Miastem Zawodowców etap II - część B - Dostawa i montaż elementów rozbudowy symulatora nawigacyjnego |
Żaneta Gawęcka-Wątroba |
2026-09-14 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1358583 |
80/BZP-U.510.70.2026/MS Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: Termomodernizacja wraz z remontem budynków Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego przy ulicy Ignacego Krasickiego 10 w Gdańsku w ramach przedsięwzięcia pn.: „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych należących do Gminy Miasta Gdańska” |
Marta Szymańska |
2026-09-17 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1358150 |
86/BZP-U.510.71.2026/MW Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pod nazwą: Termomodernizacja wraz z remontem budynku Szkoły Podstawowej nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza przy ulicy Emilii Hoene 6 w Gdańsku w ramach przedsięwzięcia pn.: „Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych należących do Gminy Miasta Gdańska” |
Magdalena Wojciechowska |
2026-09-18 12:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1361138 |
98/BZP-U.510.80.2026/ŻGW Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. „Budowa ul. Nowej Wyzwolenia w Gdańsku” |
Żaneta Gawęcka-Wątroba |
2026-09-21 11:00 |
Przetarg nieograniczony |
Usługa |
Przejdź |
| 1360240 |
102/BZP-U.500.24.2026/KW Dostawa i montaż wyposażenia do Szkół Okrętowych i Technicznych CONRADINUM w Gdańsku przy ul. Piramowicza, w ramach programu Gdańsk Miastem Zawodowców - etap II - część B |
Katarzyna Wyka |
2026-09-21 12:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |