Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1346869 4WSzKzP.SZP.2612.62.2026 DOSTAWA ODCZYNNIKÓW I JEDNORAZOWYCH MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA PRACOWNI PATOMORFOLOGII Katarzyna Łokuciejewska 2026-09-02 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366686 „Obsługa serwisowa sprzętu medycznego: pomp do krążenia pozaustrojowego oraz systemu podciśnienia w układzie żylnym do krążenia udowego” Edyta Janicka 2026-09-07 10:00 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1349745 4WSzKzP.SZP.2612.82.2026 Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego Bożena Cedzyńska 2026-09-07 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1356293 4WSzKzP.SZP.2612.79.2026 DOSTAWA SPECJALISTYCZNYCH MATERIAŁÓW MEDYCZNYCH DLA KLINIKI KARDIOCHIRURGII Anna Lewicka 2026-09-07 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1360533 4WSzKzP.SZP.2612.87.2026 Dostawa aparatu RTG ze ścianką płucną oraz stacjami opisowymi - 1 kpl. Monika Brosch 2026-09-15 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1362400 4WSzKzP.SZP.2612.83.2026 Dostawę pasków pomiarowych, materiałów kontrolnych do automatycznych glukometrów z ich najmem wraz z podłączeniem do HIS Katarzyna Łokuciejewska 2026-09-24 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1362977 4WSzKzP.SZP.2612.89.2026 DOSTAWA SZYBKICH TESTÓW Z ZAKRESU TOKSYKOLOGII ORAZ BARWNIKÓW ANALITYCZNYCH, ODCZYNNIKÓW I TESTÓW WYKRYWAJĄCYCH PATOGENY ZAKAŹNE WRAZ Z NAJMEM URZĄDZENIA DO ODCZYTU TESTÓW PRZEZ OKRES 24 MIESIĘCY Katarzyna Łokuciejewska 2026-09-28 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1365219 4WSzKzP.SZP.2612.86.2026 Dostawa odczynników do wykonywania badań wraz z najmem analizatorów parametrów krytycznych Agnieszka Stanisławska 2026-09-29 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366887 4WSzKzP.SZP.2612.85.2026 Dostawa warzyw-nowalijek. Agnieszka Chłodnicka 2026-09-29 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1366432 4WSzKzP.SZP.2612.94.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki wraz z najmem urządzeń Agnieszka Stanisławska 2026-10-02 11:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...