Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1359953 ZP/102/2026 Usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym w m. Dzierzązna. Małgorzata Paszkowska 2026-09-02 08:00 Zamówienie na usługi społeczne Usługa Przejdź
1344121 ZP/83/2026 Wykonanie materiałów promocyjnych Aleksandra Zgiet 2026-09-02 08:00 Przetarg nieograniczony Usługa Przejdź
1359085 ZP/77/2026 Świadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne na rzecz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu Karolina Dydek 2026-09-07 08:00 Przetarg ograniczony - wnioski Usługa Przejdź
1359435 ZP/100/2026 Naprawa sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu oraz jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu. Agnieszka Krupa 2026-09-09 08:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1365317 ZP/104/2026 Remont budynku nr 2 - Izba Chorych w Pomiechówku Anna Styk 2026-09-14 07:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
1365515 ZP/101/2026 Rozbiórki 7 budynków o nr 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22 usytuowanych w kompleksie wojskowym Gostynin Anna Styk 2026-09-14 07:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Robota budowlana Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...