Witamy na dedykowanej stronie platformy zakupowej dla dostawców
Urzędu Miasta Inowrocławia.
Zapraszamy do współpracy!

Platforma zakupowa

Witamy Państwa serdecznie na platformie zakupowej Urzędu Miasta Inowrocławia. Platforma zakupowa przeznaczona jest dla dostawców urzędu.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wystawianych przez nas zapytaniach, należy wejść w zakładkę "Zostań dostawcą". Wystarczy, zaznaczyć odpowiednie grupy asortymentu w których sprzedajesz i zostawić swój adres e-mail. Jeśli będziemy szukali danego asortymentu, skontaktujemy się z Państwem.

Platforma zakupowa Open Nexus umożliwia również publikowanie zapytań ofertowych i aukcji. Jeśli chcecie Państwo wziąć udział w otwartych postępowaniach proszę wejść w zakładkę "Postępowania". Znajdziecie tam listę aktualnych zapytań i aukcji naszego urzędu. Wystarczy złożyć ofertę i zostawić swoje dane kontaktowe. Staramy się na bieżąco informować naszych oferentów o naszych decyzjach dotyczących wyboru dostawcy.

Zachęcamy Państwa do rejestracji na Platformie, gdyż daje ona możliwość poszerzenia bazy potencjalnych nabywców. Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami przyniesie korzyści obu stronom.

W przypadku pytań technicznych prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus Sp. z o.o. pod numerem telefonu 22 101 02 02.