| 1354930 |
WNP/853/ZDOB/2026 Wykonanie robót budowlanych dotyczących kanalizacji teletechnicznej, okablowania szkieletowego oraz systemów telekomunikacyjnych w ramach zadania nr 91747 |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-01 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1365037 |
Zakup z dostawą złociarki automatycznej |
Kamila Ottenbreit |
2026-09-01 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1361033 |
WN130/876/2026 USŁUGA POLEGAJĄCA NA WYKONYWANIU PRZEGLĄDÓW, KONSERWACJI I NAPRAW SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO I CHŁODNICZEGO ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU AGD |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-01 12:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1360979 |
WNP/918/BN/2026 USŁUGA PRZEGLĄDU SERWISOWEGO I NAPRAWY SYMULATORÓW |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-02 10:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Usługa |
Przejdź |
| 1357679 |
WNP/892/MN/2026 Zakup i dostawa sprzętu projekcyjnego i osprzętu peryferyjnego |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-02 12:00 |
PL - Tryb Podstawowy (art. 275) |
Dostawy |
Przejdź |
| 1366758 |
Usługa wykonania oceny ryzyka w obszarze zasilania ujęcia wody wykorzystywanego do poboru wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. |
Weronika Miłobóg |
2026-09-03 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1366938 |
WYSZK/26/2026/JW Zakup wraz z dostawą sprzętu biurowego na potrzeby AWL Wrocław |
Jarosław Walenciak |
2026-09-07 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1359120 |
WNP/906/ZDOB/2026 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz realizacja robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” pt.: „Rozbudowa istniejącego systemu TSN (monitoringu) w bud. nr 113, 19, 106, 13, 11, 7 oraz wymiana systemu w bud. nr 4, 15, 35” na terenie AWL. |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-08 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Robota budowlana |
Przejdź |
| 1365999 |
WN130/769/2026 ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ SKANERÓW |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-09 09:00 |
Zapytanie ofertowe |
Dostawy |
Przejdź |
| 1363074 |
Organizacja UROCZYSTEJ KOLACJI w ramach Konferencji naukowej |
Agnieszka Zięba |
2026-09-15 10:00 |
Zapytanie ofertowe |
Usługa |
Przejdź |
| 1361328 |
WNP/875/PN/2026 Zakup wraz z dostawą pojazdów na potrzeby Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu z podziałem na trzy zadania |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-18 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1360882 |
WNP/920/PN/2026 Zakup wraz z dostawą sprzętu sieciowego. |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-25 09:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1361232 |
WNP/919/PN/2026 Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego (komputery przenośne) |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-28 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1364010 |
WNP/938/PN/2026 Zakup artykułów spożywczych różnych i wody mineralnej na potrzeby AWL |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-29 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1364990 |
WNP/941/PN/2026 Zakup mięsa drobiowego i ryb na potrzeby AWL |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-09-30 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365187 |
WNP/944/PN/2026 Zakup mleka i artykułów mleczarskich oraz jaj na potrzeby AWL |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-10-06 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365320 |
WNP/943/PN/2026 Zakup warzyw i owoców na potrzeby AWL |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-10-07 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |
| 1365463 |
WNP/942/PN/2026 Zakup pieczywa i artykułów cukierniczych na potrzeby AWL |
Zamówienia Publiczne AWL |
2026-10-08 10:00 |
Przetarg nieograniczony |
Dostawy |
Przejdź |