Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1369449 RNA/294/2026 - Dostawa Komputer NVIDIA Jetson AGX Thor Zespół ds. Aparatury 2026-09-07 11:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1368802 RNA/239/2026 - Oprogramowanie Autodesk Inventor + Visio Professional 2024 Zespół ds. Aparatury 2026-09-07 12:00 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1364798 Wykonanie inwentaryzacji budowlanych obiektów Uniwersytetu Morskiej w Gdyni Zespół Zamówień Publicznych 2026-09-08 14:00 Zapytanie o informację Usługa Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...