Postępowanie: Brama przesuwna ocynk+malowanie proszkowe z palety ral

Tomasz Licewicz (tel. (59) 8417552)
Szkoła Policji w Słupsku
Składanie ofert:
Rozpoczęcie: 09-10-2017 21:16:04
Zakończenie: 13-10-2017 09:58:00
Pozostało: Postępowanie zakończone

Wymagania i specyfikacja

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY DOSTAWCÓW SZKOŁY POLICJI W SŁUPSKU

1) Zakupy Szkoły Policji w Słupsku wystawione na platformie zakupowej Open Nexus realizowane są tylko i wyłącznie poprzez platformę (nie są przyjmowane oferty składane w inny sposób, niż poprzez formularz na stronie postępowania). Wyjątkiem są ogłoszenia o przetargu, gdzie ofertowanie odbywa się w sposób opisany w ogłoszeniu.

2) Składanie ofert poprzez platformę zakupową Open Nexus zapewnia transparentność postępowania w wyborze ofert.

3) Pełna specyfikacja zamówienia oraz ewentualne załączniki widoczne są na stronie postępowania, a dostawca/wykonawca składając ofertę godzi się na te warunki i jest świadomy odpowiedzialności prawnej za złożoną ofertę.

4) Podana cena towaru lub usługi musi zawierać wszystkie koszty wykonawcy łącznie z kosztem dostawy, a ofertowanie odbywa się w oparciu o ceny brutto.

5) Jeżeli dostarczony towar jest niezgodny ze specyfikacją z zapytania ofertowego i złożoną przez dostawcę/wykonawcę ofertą - Szkoła Policji w Słupsku odsyła towar na koszt wykonawcy.

6) Przeprowadzone postępowanie nie musi zakończyć się wyborem dostawcy/wykonawcy, jednak jeśli tak będzie to Szkoła Policji w Słupsku opublikuje za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus informacje o wyniku.

Warunkiem złożenia oferty jest zapoznanie się z treścią ww. Regulaminu i jego akceptacja. Akceptując Regulamin Użytkownik wyraża zgodę na jego wszystkie postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na powyższe warunki - proszę nie składać swojej oferty.

Załączniki do postępowania

Osoba wystawiająca postępowanie nie dodała żadnych załączników

Adres dostawy

Szkoła Policji w Słupsku
ul. Jana Kilińskiego 42
76-200 Słupsk

Zmiany w postępowaniu

Osoba wystawiająca postępowanie nie zamieściła dodatkowych komunikatów

Przedmiot zamówienia

Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość
/ Jm
Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz
Plik
1 Brama przesuwna i furtka typu żaluzyjnego ocynk+malowanie proszkowe z palety ral Przedmiotem zapytania jest dostawa i montaż: 1. Bramy przesuwnej typu żaluzyjnego ocynkowanej ogniowo, malowanej proszkowo kolorem z palety RAL 7016, wysokość 2000 mm, długość 4500 mm, przygotowanej do montażu automatyki, 2. Furtki typu żaluzyjnego ocynkowanej ogniowo, malowanej proszkowo kolorem z palety RAL 7016, wysokość 2000 mm, długość 1000 mm W załączeniu obrazek poglądowy. Osoba do kontaku p. Waldemar Zacharzewski tel. 662403578

Brama i furtka typu [...].doc

1 kpl. - (0)
Kursy walut NBP

Kryteria i warunki formalne

Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Termin dostawy - 30 dni, proszę potwierdzić (0)
2 Koszt dostawy - Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić (0)
3 Warunki płatności - przelew 30 dni, proszę potwierdzić (0)
(0)
Odblokuj formularz
Wyślij wiadomość