Proceeding: Dostawa odzieży roboczej

Gabriela Cygan
Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie Division: Wydział Zaopatrzenia KWP Rzeszów
Deadlines:
Posted : 05-02-2019 14:37:31
Placing offers: 12-02-2019 09:00:00
Opening offers : 12-02-2019 09:05:00

Requirements and specifications

1) Zakupy KWP w Rzeszowie wystawione na platformie zakupowej Open Nexus realizowane są tylko i wyłącznie poprzez platformę (nie są przyjmowane oferty składane w inny sposób, niż poprzez formularz na stronie postępowania). Wyjątkiem są ogłoszenia o przetargu, gdzie ofertowanie odbywa się w sposób opisany w ogłoszeniu.

2) Składanie ofert poprzez platformę zakupową Open Nexus zapewnia transparentność postępowania w wyborze ofert.

3) Pełna specyfikacja zamówienia oraz ewentualne załączniki widoczne są na stronie postępowania, a dostawca/wykonawca składając ofertę godzi się na te warunki i jest świadomy odpowiedzialności prawnej za złożoną ofertę.

4) Podana cena towaru lub usługi musi zawierać wszystkie koszty wykonawcy łącznie z kosztem dostawy, a ofertowanie odbywa się w oparciu o ceny brutto.

5) Przeprowadzone postępowanie nie musi zakończyć się wyborem dostawcy/wykonawcy, jednak jeśli tak będzie to KWP Rzeszów opublikuje za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus informacje o wyniku.

6) Zamawiający dopuszcza możliwość ograniczenia lub zwiększenia ilości zamawianych sztuk w ramach posiadanych środków finansowych.

Warunkiem złożenia oferty jest zapoznanie się z treścią ww. Regulaminu  i jego akceptacja. Akceptując Regulamin Użytkownik wyraża zgodę na jego wszystkie postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na powyższe warunki - proszę nie składać swojej oferty.

Adres dostawy :

Magazyn KWP w Rzeszowie

ul Podkarpacka 15c

35-082 Rzeszów

W przypadku pytań:

-technicznych lub merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Pytania do specyfikacji" lub pod nr tel (17) 858 28 14 czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 15:30

- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00.  

Oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy.

Attachments to proceedings

The person issuing the proceeding has not added any attachments

Delivery address

Announcements

2019-02-12 10:08 Gabriela Cygan Informujemy że w dniu 12.02.2019 zostało zakończone postępowanie na Dostawę odzieży roboczej
W postępowaniu otrzymano 10 ofert.
Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma LULEX Michał Lulkowski ul. 3 Maja 108 26-110 Skarżysko-Kamienna wartość oferty 70 681,95 zł brutto

Inquiry subject

Lp Name Description and attachments Quantity
/ Unit
Net price / Unit Vat Gross price / Unit Currency Delivery address Attach
file
1 Buty gumowe Wykonane z wysokiej jakości PCV (wierzch i spód) z podszewką z materiału tekstylnego Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 20 pc. - (0)
2 Buty gumowo - filcowo Wykonane (wierzch i spód) z gumy. Cholewka wykonana z filcu. Podszewka z włókniny. Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 20 pc. - (0)
3 Fartuch dla personelu sprzątającego Fartuch damski długi, wykonany z tkaniny o gramaturze 185 g/m2 skład materiałowy 65% poliester 35 % bawełna, rękawy krótkie bez kołnierzyka, zapinany na guziki z dwiema kieszeniami po bokach na wysokości bioder, wszelkie wykończenia obszyte lamówką. Preferowany model Selena firma Sara Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 100 pc. - (0)
4 Fartuch roboczy Fartuch roboczy wykonany z tkaniny 100% bawełna 240g/m2, kolor granatowy , zapinany na guziki z długim rękawem. Dwie kieszenie boczne, kieszeń na piersi , kołnierz wykładany, norma PN-EN 340 certyfikat CE Kolor: niebieski, granatowy Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 50 pc. - (0)
5 Koszula flanelowa Koszula flanelowa, wykonana z wykurczonej flaneli o gramaturze 170 g/m2 w ciemnych kolorach, krata granatowo czarna, długi rękaw, kołnierzyk wykładany, kieszonka na klatce piersiowej, mankiety usztywnione zapinane na guziki. Norma PN-EN 340, deklaracja zgodności. Produkcja krajowa. Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 250 pc. - (0)
6 Kurtka ocieplana nieprzemakalna z kapturem Wodoodporna kurtka zimowa o wydłużonym kroju wykonana z wytrzymałego materiału. Zapinana na suwak , kryty patką zapinaną na zatrzaski .Odpinany, ocieplany kaptur.Regulacja mankietów za pomocą rzepów Velcro.Dół kurtki z możliwością regulacji obwodu za pomocą elastycznego sznurka. Odpowiednia do haftu maszynowego. Materiał:- 100% poliester (mikrowłókno) z powłoką PCV, 220 g/m2. podszewka 100 % poliester Kolor czarny ze wstawkami pomarańczowymi. Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 20 pc. - (0)
7 Obuwie profilaktyczne damskie Obuwie profilaktyczne damskie wykonane z miękkiej skóry naturalnej o dobrych właściwościach higienicznych , ze specjalnie formowanym spodzie antypoślizgowym . Wewnętrzna część spodu wyprofilowana do anatomicznej budowy stopy , wykonana ze skór naturalnych . Kształt spodu zapewniający stabilność podczas chodzenia. Budowa : półbuty z pełnym przodem z otwartą piętą zapinane na regulowany pasek ze sprzączką, Kolor biały. Preferowany model 04ab Medibut Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 150 pc. - (0)
8 Ręcznik frotte Wymiary min. 50X100 cm, wykonany z tkaniny frotte, dwustronnej o gramaturze min. 400 g/m2 w kolorach pastelowych, odporny na farbowanie 1000 pc. - (0)
9 Rękawice robocze Rękawice robocze typu dragon wykonane z dzianiny, powlekane gumą o porowatej strukturze, dzięki czemu zachowują świetną przyczepność odporne na rozdarcie i powstawanie pęknięć trudnościeralne i odporne na zużycie stosowane w budownictwie oraz przemyśle transportowym zgodne z normami EN388. Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 300 pc. - (0)
10 Trzewiki robocze Trzewiki robocze do kostki ze stalowym pod noskiem wytrzymałym na uderzenia z energią do 200J, antystatyczną i antypoślizgową, olejoodporną podeszwą, tłumieniem w okolicach pięty, z cholewką wykonaną z oddychającej skóry, podwójne szwy , wkładki nasączone środkiem antybakteryjnym i grzybobójczym Preferowany model Panda Mito S1 SRC Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 150 pc. - (0)
11 Kamizelka ocieplana (bezrękawnik) Bezrękawnik ocieplany pikowany. - powłoka 65% poliester, 35% bawełna - wyściółka 100% poliester o gramaturze 180 g/m2 - podszewka 190T poliester taffta - zapinany na suwak - pikowanie zabezpiecza przed przesuwaniem się ociepliny - po zewnętrznej stronie dwie kieszenie z dodatkową kieszenią na telefon komórkowy, po wewnętrznej stronie kieszeń na rzep - ściągacz na dole bezrękawnika Kolor niebieski, granatowy Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 200 pair - (0)
12 Ubranie robocze Ubranie robocze typu szwedzkiego wykonane z materiału bawełniano-poliestrowego o gramaturze min 280g/m2 oraz mocnym splocie, wyposażone w podwójne szwy, materiał zapewniający stabilność kolorów i rozmiarów . Bluza do pasa zapinana na suwak lub guziki (kryte) z wykładanym kołnierzem , gumowymi ściągaczami pasa i zakładkami na plecach umożliwiającymi swobodę ruchu . Wyposażona w 4 kieszenie w tym jedną na telefon komórkowy , kieszeń na górze bluzy kryta patką zamykana na rzep lub zamek , wytrzymałe klamry . Ubranie dostępne w rozmiarach od 164 do 200 . Norma PN EN-340 deklaracja zgodności + dokument potwierdzający gramaturę tkaniny. Kolor: niebieski, granatowy Proszę o dołączenie specyfikacji i zdjęcia oferowanego produktu 250 pc. - (0)
Currency rates NBP , EUR: 4.3543 PLN

Ranking and unrated criteria

Lp Name Criterium weight Description and attachments Your suggestion or comment Attach file
1 Price - Offer value 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - przelew 14 dni, proszę potwierdzić (0)
3 Koszt dostawy - Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić (0)
4 Umowa - Z wybranym Wykonawcą podpisana zostanie umowa, której wzór zawiera załącznik Konieczna akceptacja warunków umowy.

Umowa 2.pdf

Załącznik nr 1 do Um [...].pdf

załącznik nr 2 do Um [...].pdf

(0)
5 Data dostawy - do 15.03.2019 (0)
Unlock the form

The number of page views - 85

Send a message