Postępowanie: Kabury kordura czarne

Terminy:
Składanie ofert: 07-12-2018 10:00:00
Otwarcie ofert : -

Pozostało :

Postępowanie zakończone

Wymagania i specyfikacja

Oferent powinien zapoznać się z regulaminem obowiązującymwykonawców realizujących na potrzeby KWP w Gorzowie Wlkp. zamawiający niedopuszcza składania ofert częściowych. Dostawa jednorazowa, miejsce dostawyMagazyn uzbrojenia KWP w Gorzowie Wlkp. Łagodzin ul. Dobra 2 66-446 Deszczno.

Komunikaty

Osoba wystawiająca postępowanie nie zamieściła dodatkowych komunikatów

Przedmiot zamówienia

Lp Nazwa Opis i załączniki Ilość
/ Jm
Cena netto / Jm Vat Cena brutto / Jm Waluta Adres dostawy Dołącz
Plik
1 Kabura do pistoletu P-99, typu "motyl" Kabura wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego praworęczna, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 50 szt. - (0)
2 Kabura do pistoletu Glock 17, typu "motyl" Kabura wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego praworęczna, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 10 szt. - (0)
3 Kabura do pistoletu Glock 19, typu "motyl" Kabura wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego praworęczna, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 20 szt. - (0)
4 Ładownica na magazynek do broni P-99 wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 50 szt. - (0)
5 Ładownica na magazynek do broni Glock 17 wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 10 szt. - (0)
6 Ładownica na magazynek do broni Glock 19 wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego, zapinana na zatrzask wykonany z metalu. 20 szt. - (0)
7 Kabura leworęczna do broni P-99 na pas i/lub szelki Kabura wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego, zapinana na zatrzask wykonany z metalu 5 szt. - (0)
8 Kabura leworęczna do broni Glock na pas i/lub szelki Kabura wykonana z kordury wzmacnianej koloru czarnego, zapinana na zatrzask wykonany z metalu 5 szt. - (0)
9 Futerał na RMG Wykonany z kordury wzmacnianej z zapięciem na zatrzaska wykonany z metalu. Kolor czarny. 100 szt. - (0)
Kursy walut NBP , EUR: 4.3243 PLN

Kryteria i warunki formalne

Lp Nazwa Waga kryterium Opis i załączniki Twoja propozycja lub komentarz Dołącz Plik
1 Cena - Wartość oferty 0,00 PLN netto
0,00 PLN brutto
(0)
2 Warunki płatności - przelew 14 dni, proszę potwierdzić (0)
3 Koszt dostawy - Po stronie dostawcy, proszę potwierdzić (0)
4 Termin dostawy - 14 dni (0)
Odblokuj formularz
Wyślij wiadomość