Postępowania

Do terminu składania
ID Nazwa Prowadzący Data Zakończenia Tryb Rodzaj postępowania Akcje
1364893 AMW-KANC.SZP.2712.40.2026 Dostosowanie gry „Interregnum” do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, neuroróżnorodnych i ze szczególnymi potrzebami w projekcie „Akademia Marynarki Wojennej coraz bardziej dostępna” Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-04 09:00 PL - Tryb Podstawowy (art. 275) Usługa Przejdź
1354338 AMW-KANC.SZP.2712.53.2026 Sukcesywna dostawa mebli, krzeseł, foteli i łóżek Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-07 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
1355995 Konkurs na projekt Pomnika admirała Jerzego Świrskiego Sekcja zaopatrzenia 2026-09-07 09:22 Zapytanie ofertowe Usługa Przejdź
1368985 Zakup i dostawa śruby napędowej T500 Thruster noraz Basic ESC500 wariant standardowy Sekcja zaopatrzenia 2026-09-08 13:56 Zapytanie ofertowe Dostawy Przejdź
1361279 AMW-KANC.SZP.2712.52.2026 Rozbudowa Pracowni Technologii Bezzałogowych Statków Powietrznych – Wyposażenie laboratorium Sekcja Zamówień Publicznych 2026-09-24 09:00 Przetarg nieograniczony Dostawy Przejdź
Ładowanie...
Ładowanie...
Ładowanie...